Jump to content
  • 0

Migracja Shoper


Basikmix

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To już jest jakiś start. Od razu napiszę że laik sobie nie poradzi a doświadczony może mieć trudności.

Po pierwsze oba pliki czyli ten z klientami i zamówieniami najlepiej dostosować do schematu tabeli do której będzie import, następnie trzeba dokonać samego importu danych, później uzupełnić powiązania klient - zamówienie - koszyk - produkt - wysyłka. Na koniec ustawienie wartości autoincrement żeby się nic nie posypało. Generalnie dużo pracy przed tobą. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, poradziłam sobie z błędem i przesłałam wszystkich klientów na nową platformą. Teraz jak chcę odzyskać hasło to się nie da, ponieważ wyskakuje informacja "Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości e-mail". Konto pocztowe mam dobrze skonfigurowane, maile testowe przechodzą na wskazane konto. Co może być powodem błędu?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Powracam z problemem. Zaimportowałam klientów za pomocą panelu PrestaShop, ale teraz muszę zaimportować adresy. Niestety wyskakuje mi błąd w phpmyadmin (screen w załączniku). Zrobiłam już nawet taką operacje, że wyeksportowałam ten plik, późnej usunęłam adresy i ponownie zrobiłam import, więc tabele się nie zmieniły. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

csv.png

csv2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 godzin temu, CezaryGM napisał:

kto by polecił jakieś narzędzie do migracji z szopera do presty

 

1 godzinę temu, Basikmix napisał:

Jeżeli jest to abonamentowy Shoper to można za pomocą Subiekta przerzucić bazę towarową ze zdjęciami, ale kontrahentów i zamówienia już tylko za pomocą MySQL.

Zdecydowanie. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...