Jump to content
  • 0

Jak ustawić miniatury na karcie produktu w poziomie pod zdjęciem głównym? Prestashop 1.7.6.8.


RaFi1

Question

Witam zacne grono forumowiczów. To mój pierwszy post na forum zatem bądźcie proszę wyrozumiali 🙂

Moje pytanie do Was brzmi jak w temacie: jak ustawić miniatury na karcie produktu w poziomie pod zdjęciem głównym? Mam niestandardowy szablon i w nim właśnie miniatury ustawiają się w pionie obok zdjęcia głównego po jego lewej stronie, a ja chciałbym aby było tak jak w klasycznym szablonie, czyli poziomo pod zdjęciem głównym. Niestety okres wsparcia dewelopera dla mojego szablonu już się skończył, a sam twórca napisał, że niestety nie bardzo ma czas aby się tym zająć. Napisał tylko, że trzeba dokonać zmian w "product.tpl". Niestety poległem na tym... Wydaje mi się, że trzeba też zmian w "product-cover-thumbnails.tpl" oraz kodu w custom.js.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie pomóc?

screen01.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

@RaFi1 a jednak drugi post bo pierwszy masz w 2019 więc już nie musimy być wyrozumiali? :D

 

Wydaje mi się że temat jest na tyle rozbudowany że raczej na pewno nie otrzymasz tutaj konkretnej odpowiedzi, chyba że ktoś ma ten sam szablon robił już taką zmianę i wszystko pamięta. Sugeruje poszukać sobie kogoś kto Ci to ogarnie, możesz dodać temat w dziale ofert ewentualnie próbować samemu i wracać na forum po konkretne podpowiedzi na podstawie kodu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...