Jump to content

jak ustawić kody rabatowe aby się nie łączyły


DorotaL

Recommended Posts

Dzień dobry, męczę się z ustawieniem reguł kodów rabatowych, chciałabym ustawić je tak, aby nie łączyły się ze sobą. Nie doszukałam się takiej opcji ani odpowiedzi na podobnym wątku.

Presta 1.7.6.7

Z góry dziękuję za podpowiedź.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DorotaL said:

Dzień dobry, męczę się z ustawieniem reguł kodów rabatowych, chciałabym ustawić je tak, aby nie łączyły się ze sobą. Nie doszukałam się takiej opcji ani odpowiedzi na podobnym wątku.

Presta 1.7.6.7

Z góry dziękuję za podpowiedź.

 

 

Czy o to chodzi?

Zgodność z innymi zasadami koszyka

Screenshot 2021-06-21 at 17-37-53 Kody rabatowe Edytuj Magda • Sklep sportowy Odyssey.png

Link to comment
Share on other sites

Tak myślałam, że to będzie to miejsce, jednak po dodaniu dwóch różnych kodów rabatowych o tej samej wartości, nie mogę wykluczyć ich na wzajem.

Wchodząc w kod "TEST1" nie widzę w warunkach -> Zgodność z innymi zasadami koszyka możliwości wybrania kodu "TEST2" aby go wykluczyć. I odwrotnie. Wchodząc w kod "TEST2" nie widzę w warunkach -> Zgodność z innymi zasadami koszyka możliwości wybrania kodu "TEST1". Próbowałam zmienić im priorytety ale to też nic nie dało, w tej chwili oba mają ustawiony priorytet 1.

Co robię źle?

 

image.thumb.png.6ebd237adb27fd7a9a212e3ecbde17c2.png

 

image.thumb.png.6ebd237adb27fd7a9a212e3ecbde17c2.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DorotaL said:

Nie ma nowo utworzonych kodów w "Zgodność z innymi zasadami koszyka" - > "łączące się zasady koszyka", nie mam pojęcia dlaczego. Ktoś - coś?

Jak zjedziesz w dół, nie ma ich czy wpisujesz w wyszukiwanie? U klienta używam 1.7.6.7 i wyszukiwanie nie działa, ale po zjechaniu w dół mam wszystkie kody.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ComGrafPL said:

Jak zjedziesz w dół, nie ma ich czy wpisujesz w wyszukiwanie? U klienta używam 1.7.6.7 i wyszukiwanie nie działa, ale po zjechaniu w dół mam wszystkie kody.

TAK! Są, za dużo ich było dodanych wcześniej i po usunięciu starych pojawiły się na dole listy. Dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...