Jump to content
  • 0

PS Faceebok błąd synchronizacji produktów


camellb

Question

Cześć, czy byłby ktoś w stanie pomóc mi z takim problemem? Chce zsynchronizować produkty ze sklepem na facebooku, ale w niektórych wariantach występuje błąd. Korzystam z presty dopiero od niedawna, więc nawet jeśli jest to coś banalnego, prosiłbym o cierpliwe wytłumaczenie jak mogę to naprawić. Z góry dziękuję.

1.PNG

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
On 5/24/2021 at 9:08 AM, camellb said:

Cześć, czy byłby ktoś w stanie pomóc mi z takim problemem? Chce zsynchronizować produkty ze sklepem na facebooku, ale w niektórych wariantach występuje błąd. Korzystam z presty dopiero od niedawna, więc nawet jeśli jest to coś banalnego, prosiłbym o cierpliwe wytłumaczenie jak mogę to naprawić. Z góry dziękuję.

1.PNG

Ja używam synchronizacji katalogu z pliku z modułu Google Merchant. Facebook jak i google ma spore wymagania jeśli chodzi o produkt. EAN musi Ci się zgadzać. Czasami facebook odrzuca produkty z błahych powodów np. buty są sklasyfikowane jako broń etc.

Musisz mieć dopasowane, wypełnione: EAN / kategoria, marka... Najlepiej sprawdź to z poziomu facebooka zamiast panelu presty. Tam masz wyszczególnione co i dlaczego zostało odrzucone.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...