Jump to content
  • 0

Upgrade z 1.7.6.5 do 1.7.6.7


Mariusz Soporowski

Question

Cześć

Mam problem z schema.org. Otrzymuje błędy i ostrzeżenia w GSC odnośnie danych strukturalnych schema.org/products. Panowie czy jak przeprowadzę upgrade do 1.7.6.7 pomoże to coś? Bo jak czytam w tym changelog to nie za wiele można wywnioskować. Kolejne pytanie to czy jak mam zmieniony css w klasycznym theme to czy po upgrade zostanie on nadpisany i czy pozostaną zmiany, które wykonałem i tak samo jeśli chodzi o zmiany tłumaczeń szablonu itd.

Z góry wielkie dzięki za pomoc. Wolę upewnić się niż potem ubolewać :D

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
10 godzin temu, m.soporowski napisał:

Aktualnie korzystam z klasycznego theme. Znalazłem kilka poradników w necie ale tam jest pokazane jak ukryć te wartości tak aby GSC nie rzucało błędami a mi nie o to chodzi :) żeby iść na łatwiznę tylko żeby schema działała.

Polecam skorzystać z https://github.com/prestarocket-agence/classic-rocket - tutaj rozwijany jest podstawowy szablon, poprawne schema bez błędów itd. Podstawowy szablon Presty nie jest zbytnio dopracowany ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przy schema produktu na szczęście nie trzeba robić dużych zawirowań w układzie, ponieważ poruszamy się po divach / spanach, a to co brakuje rozwiązujemy <meta>, które nie wpływa na wygląd skórki. Robota myślę, że na 30 - 60 minut, jeżeli chcesz odezwij się na PW pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
16 godzin temu, m.soporowski napisał:

A z tym upgrade jak wykonam do najnowszej wersji czy on nadpisuje ustawienia szablonu? Usuwa zmiany dokonane w plikach *.tpl no i jeśli mam je zmienione w klasycznym szablonie czy to nie spowoduje, że presta rozkraczy się po upgrade. Czy tylko wykonuje aktualizacje silnika do nowej wersji? 

Dzięki za odpowiedź 

Jeżeli korzystasz z innego szablonu niż classic to zmiany nie wejdą w szablon, w 1-click upgrade również masz opcję jak dobrze kojarzę nieaktualizowania domyślnego szablonu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...