Jump to content
  • 0

Problem z aktualizacją


ComGrafPL

Question

Witam serdecznie

Próbowałem już chyba wszystkiego aby zaktualizować presta z 1.7.5.1 do 1.7.6.0/3

Ręcznie, automatycznie. Teraz mam błąd

Quote

classes/controller/FrontController.php line 353 - Trying to get property 'logged' of non-object

Pewnie jakiś moduł jest problematyczny, ale przecież przez startem aktualizacji, wyłącza się moduły niewbudowane w prestę.

Zlokalizować linii 353 nie jestem w stanie, jako że w pliku nie mam oznaczonych linii.

Może to być błąd w szablonie, choć wątpię.

 

Druga sprawa z którą mam problem. Posiadam moduł do negocjacji cen przez klienta. Zainstalowałem go na stronce testowej, działał w porządku.

Zainstalowałem go na głównej stronie sklepu ale, z poziomu klienta wygląda to tak.

Widzę produkt za 150zł, klikam w "negocjuj cenę". Powiedzmy daję 120zł.

Admin dostaje informację, akceptuje i z automatu klient otrzymuje indywidualny link do przedmiotu, tylko z obniżoną ceną.

Ale po wejściu w link, cena jest 90 a w innych produktach zamiast 100, jest np. 117zł.

Na stronie testowej działa to prawidłowo.  Powyłączałem moduły, które mają coś z cenami ale nic to nie pomogło.  ( choć po instalacji tego modułu aby mi zadziałał musiałem odpiąć dwa zaczepy, na których się instalował, inaczej nie było widać ceny ).

 

Proszę o pomoc lub sugesie.

 

Dziękuję i miłego.

FrontController.php

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...