Jump to content

Zmizele logo a footer.tpl (vse vyreseno)


Recommended Posts

Zdravim vsechny.

Prosim Vas mam dva urcite maly, ale pro me nevyresitelny problemy.

1) Nainstaloval jsem si sablonu Light Shadow 2 (od Lika) a zmizelo mi logo. Ve jinych sablonach ho mam. Cetl jsem par rad v anglicke casti fora, ale nic mi nefungovalo. Netusim kde je problem. Zkousel jsem logo nahrat znovu na ftp do root/img/ zkousel jsem asi tri velikosti (velke, stredni, male) a radeji i vice formatu (png, jpg, gif) a nic. Kdyz dam obnovit stranku v prohlizeci, tak tam jakoby problikne prazdny obdelnik velikosti meho loga, ale objevi se jen standarni text Žrádelna misto loga. Nevite nekdo jak na to?

2) Editoval jsem footer.tpl , protoze jsem chtel zmenit texty typu "Lorem Ipsum", doplnit sve odkazy apod. Ulozil jsem zmeny a novou verzi souboru jsem nahral na ftp a prehral jim stary soubor. Kdyz tento soubor otevru v PSPadu, tak je normalne ulozeny vcetne zmen. Paticka se mi ale neprepsala, at delam co delam. Muzete mi poradit?

Pro doplneni udavam, ze mam Prestu 1.4.0.17. Paticku i zmizele a stale chybejici logo Žrádelna muzete na videt na www.zradelna.cz

EDIT 1: Footer se nejak sam spravil.myslim, ze to bylo vymazanim tool/compiles/ "techto souboru" . Akorat mi nechce podporovat cestinu, ale to nekde doladim. Takze uz jen to logo.

Nevite kde muzu zmenit barvu pozadi?

EDIT 2: Pozadi jsem vyresil jinak. S logem ale nehnu. =o(

EDIT 3: Vyreseno za pomoci angl. fora. Pokud by to nekdo resil, je to tady: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/97623/P0/themes/_free_theme__updated_to_1_dot_4_light_shadow_2

Mejte se.

Maildemon

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...