Jump to content
  • 0

Jak zmienic max execution time


Anna1988

Question

Czesc,

Juz wiele razy mi bardzo pomogliscie wiec dzisiaj po wielu dniach bojow podsaje sie z kretesem i znowu prosze o pomoc.

Mam hosting w AZ, dzisiaj udalo mi sie zmienic php na 7.0, ale mam problem ze zniama memory limit na 512 (ze 128 ktore teraz mam) i max execution time na 600 (z 30 ktore teraz mam).

Moja strona bedzie sklepem internetowym, ktory bedzie zaciagal dane z csv/excela (bedzie automatycznie wlejal mi produkty na moja strone grupujac je).

Niestety nie mam dostepu do php.ini, a odpowiedz pracownika hostingu byla taka ze poczulam sie "spuszczona na drzewo". Takie sa domyslne ustawienia, nie mozemy tego zmienic.

 

Co zrobic i jak to obejsc, czy sa jakies kody, ktore gdzies moge wkleic, zeby sie mi to zmienilo?

Z gory bardzo Wam dziekuje.

 

 

 

edit: AZ zmienilo mi juz memory limit na 786M ale gdzie moge zmienic Max execution time z 30 na 600? Prosze pomozcie...

Edited by Anna1988 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
21 godzin temu, Sasni napisał:

To jest zabezpieczenie usługodawcy (najczęściej hostingu współdzielonego) żeby nie zarżnąć całego serwera. 

Samemu nie zmienisz. Przejdź na VPS to sobie ustawić co chcesz i na co ci się będzie podobać. 

u mnie na hostingu mam pełną możliwość modyfikacji php.ini. Więc to nie u każdego tak wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...