Jump to content

Editör kaydetmiyor

ertugrul

Recommended Posts

PrestaShop'da yeniyim.

cms altındaki
"Home" kategorisi altındaki örneğin "About Us" sayfasını değiştirmek için içine giriyorum
Değişiklikleri yapıp kaydet dediğimde "Alan meta_yeniden_yaz (Deutsch (German)) Geçersiz" uyarısını alıyorum...

kendim yeni bir sayfa yaptığımda sayfa oluşturuluyor ama "sayfa içeriği" kısmına yazdıklarımın hiçbiri (uyarı almadan) kaydedilmiyor. Yani kaydedilmiş gibi görüyüyor lakin içine tekrar baktığımda hiçbirşey görmüyorum.

Sanırım editorde veya kaydedildiği yerde sorun var gibi ama nasıl çözülür bilmiyorum. Temalar altındaki tüm dosya izinlerini "777" yaptım (dosya kayıt sorunu varsa diye) ama hala aynı.

nasıl çözebilirim?

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Merhaba arkadaşşlar,
Admin panelde sekreterime sadece ürün ekleme ve silme yetkisi vermek istiyorum. malesef bulamadım catagori yetkisi var fakat ben catogori yetkisi vermek istemiyorum. yardimci olursaniz çok sevinirim. Bu özellık yoksa kı sanırım yok bununla ilgili yardimci ola bilecek kimse var mı? kod yaza bilecek..

Teşekkürler
İsa TOPUZ
http://www.sharpklima.com

Merhaba arkadaşşlar,
Admin panelde sekreterime sadece ürün ekleme ve silme yetkisi vermek istiyorum. malesef bulamadım catagori yetkisi var fakat ben catogori yetkisi vermek istemiyorum. yardimci olursaniz çok sevinirim. Bu özellık yoksa kı sanırım yok bununla ilgili yardimci ola bilecek kimse var mı? kod yaza bilecek..

Teşekkürler
İsa TOPUZ
http://www.sharpklima.com

yaklaşık 1 yıl önce yine sizin gibi aynı durumda birisi yardım istemişti o da sekreterine katagori düzenleme yetkisi vermemek istiyordu:)
mail atarsanız hallederiz.
[email protected]