Jump to content
  • 0
Paulina D.

ContextErrorException - strona potwierdzenie zamówienia

Question

Witajcie,

mam problem z ostatnim krokiem w koszyku - potwierdzenie zamówienia. Po przejściu do potwierdzenia, wywala błąd.

Przykładowy URL: http://planetalazienek.pl/potwierdzenie-zamowienia?key=d8d3d3ef02d58e59d6c31787de5d1a92&id_cart=13&id_module=84&id_order=13

Załączam screen shot. Poniżej treść błędu:

(1/1) ContextErrorException

Notice: Undefined index: objOrder

in cobiro.php line 123

at Cobiro->hookDisplayOrderConfirmation(array('order' => object(Order), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 2))in Hook.php line 966

at HookCore::coreCallHook(object(Cobiro), 'hookdisplayOrderConfirmation', array('order' => object(Order), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 2))in Hook.php line 351

at HookCore::callHookOn(object(Cobiro), 'displayOrderConfirmation', array('order' => object(Order), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 2))in Hook.php line 903

at HookCore::exec('displayOrderConfirmation', array('order' => object(Order), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 2))in OrderConfirmationController.php line 126

at OrderConfirmationControllerCore->displayOrderConfirmation(object(Order))in OrderConfirmationController.php line 96

at OrderConfirmationControllerCore->initContent()in Controller.php line 281

at ControllerCore->run()in Dispatcher.php line 511

at DispatcherCore->dispatch()in index.php line 28

Otrzymałam informację, że błąd się wyświetla ponieważ moduł nie wysyła maili z informacją o zamówieniu zarówno do użytkownika, jak i do admina. Ustawiłam adres e-mail (IMAP własne ustawienia) w Zaawansowane -> Adres e-mail oraz w module Preferencje -> Kontakt. Wiadomości teraz dochodzą. Niestety po przejściu do części Sprzedaż- >"Obsługa klienta" w celu weryfikacji adresu e-mail pojawia się error 500.

Czy te dwie kwestie mogą być powiązane?

Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli trzeba mogę podać dane do FTP lub backoffice.

P.

Screen shot.jpg

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Dodam jeszcze, że skrzynka pocztowa i domeną są na serwerach home.pl.

Zrzut ekranu z error 500 z zakładki Obsługa Klienta chyba jednak sugeruje, że coś jest nie tak z ustawieniami smtp, mimo, że wiadomości przychodzą 😕 Pisać do home?

Error 500 Obsługa klienta.jpg

• 0

Sprawdź error logi serwera. Przy 500 najczęściej one pokazują przyczyne

• Like 1

• 0
15 minutes ago, design4VIP said:

Sprawdź error logi serwera. Przy 500 najczęściej one pokazują przyczyne

Ok, sprawdzę to i odezwę się :) dzięki

• 0

Czy coś takiego wystarczy? To są wprawdzie logi z Symfony/ presty, ale dostać się do logów serwera na home.pl to jest jakaś masakra. Stwierdzili, że sobie mam napisać instrukcję PHP, która będzie mi sprawdzać logi...  w tym errory.

error-logi.jpg

• 0

Bardzo proszę o pomoc, odpowiedź z supportu home:

"uprzejmie informuje, iż błędy, które się Państwu wyświetlają są związane z błędnie działającymi komponentami Państwa aplikacji.
Sugerujemy kontakt z programistami w celu poprawienia błędów pojawiających się na Państwa stronie." 😕 

Może ktoś po prostu wyceni usługę naprawy tych błędów i pomoże? Bardzo proszę - jestem w kropce, sklep nie będzie działał poprawnie bez strony potwierdzenia :(