Jump to content
  • 0

PS 1.7.5 Problem - Opis produktu "na jednym widoku"


kuba.narzedzia

Question

Witam,

Mam sklep z zainstalowaną wersja prestashop 1.7.5 , tak jak w temacie, moje pytanie brzmi: jak ustawić opis produktu z jednym widokiem, poszerzony OPIS bez ukrytej zakładki: SZCZEGÓŁY PRODUKTU ???

Standardowo w klasycznym szablonie, tworzy się ta ukryta zakładka: SZCZEGÓŁY PRODUKTU (gdy dodamy treść do opisu produktu), którą użytkownik musi kliknąć, żeby zobaczyć zawartość.

Chciałbym, aby zawartość obu zakładek wyświetlała się jednocześnie (jedno pod drugim) w opisie.

Mam serdeczną prośbę o wstawienie tu w odpowiedzi gotowego kodu do podmiany w pliku: product.tpl  lub o kontakt PW.

Pozdrawiam

Edited by kuba.narzedzia (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 7/10/2019 at 3:35 PM, kuba.narzedzia said:

Witam,

Mam sklep z zainstalowaną wersja prestashop 1.7.5 , tak jak w temacie, moje pytanie brzmi: jak ustawić opis produktu z jednym widokiem, poszerzony OPIS bez ukrytej zakładki: SZCZEGÓŁY PRODUKTU ???

Standardowo w klasycznym szablonie, tworzy się ta ukryta zakładka: SZCZEGÓŁY PRODUKTU (gdy dodamy treść do opisu produktu), którą użytkownik musi kliknąć, żeby zobaczyć zawartość.

Chciałbym, aby zawartość obu zakładek wyświetlała się jednocześnie (jedno pod drugim) w opisie.

Mam serdeczną prośbę o wstawienie tu w odpowiedzi gotowego kodu do podmiany w pliku: product.tpl  lub o kontakt PW.

Pozdrawiam

Halo, przypominam się w sprawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

{block name='product_details'}{include file='catalog/_partials/product-details.tpl'}{/block}

Dodaj w dowolne miejsce product.tpl to wyświetli Ci się tam opis. Analogicznie sekcję z zakładką można wtedy usunąć.

                  <li class="nav-item">
                    <a
                      class="nav-link{if !$product.description} active{/if}"
                      data-toggle="tab"
                      href="#product-details"
                      role="tab"
                      aria-controls="product-details"
                      {if !$product.description} aria-selected="true"{/if}>{l s='Product Details' d='Shop.Theme.Catalog'}</a>
                  </li>
{block name='product_details'}{include file='catalog/_partials/product-details.tpl'}{/block}

PS. Jeszcze zostaje edycja diva początkowego dla:

product-details.tpl

Edited by krzysiuus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, krzysiuus said:

{block name='product_details'}{include file='catalog/_partials/product-details.tpl'}{/block}

Dodaj w dowolne miejsce product.tpl to wyświetli Ci się tam opis. Analogicznie sekcję z zakładką można wtedy usunąć.


                  <li class="nav-item">
                    <a
                      class="nav-link{if !$product.description} active{/if}"
                      data-toggle="tab"
                      href="#product-details"
                      role="tab"
                      aria-controls="product-details"
                      {if !$product.description} aria-selected="true"{/if}>{l s='Product Details' d='Shop.Theme.Catalog'}</a>
                  </li>

{block name='product_details'}{include file='catalog/_partials/product-details.tpl'}{/block}

PS. Jeszcze zostaje edycja diva początkowego dla:

product-details.tpl 

Mam prośbę o wstawienie całego kodu do podmianki

 

oraz tego w : product-details.tpl

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 7/30/2019 at 2:34 PM, kuba.narzedzia said:

Pomożecie  ? :)

W pliku: themes/classic/templates/catalog/_partials/product-details.tpl

na samej górze usuń class="tab-pane-fade"

Następnie w pliku szablonu: themes/nazwa_szablonu/templates/catalog/product.tpl

Usuń wszystkie class="tab-pane-fade in"

Wtedy wszystkie zakładki znikają.

Teraz musisz sobie już tylko uporządkować w product.tpl logicznie <li> i <ul>, żeby pod "opis" był opis a pod "szczegóły produktu" - szczegóły produktu oraz porobić style.

 

Edited by lvcas (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...