Jump to content
  • 0

Wyświetlanie produktów z podkategorii w widoku kategorii


Speszi

Question

Witam.

Posiadam kategorie KAT1 w której mam przypisane produkty. W tej kategorii są też podkategorie SUB1, SUB2 itd. w których są inne produkty.

Jak zrobić aby po kliknięciu w drzewie kategorii na KAT1 wyświetlały się wszystkie produkty z KAT1 jak i z podkategorii SUB1, SUB2

W tej chwili wygląda to tak że jak nie ma produktów w KAT1 a są w podkategoriach to po kliknięciu w drzewie kategori na KAT1 pokazuje produkty ze wszystkich podkategorii.

Jeżeli dodam choćby jeden produkt bezpośrednio w KAT1 to wówczas po kliknięciu w drzewie kategorii KAT1 wyświetla mi tylko ten jeden produkt z KAT1 bez produktów z podkategorii.

Wersja Prestashop 1.7.4

Edited by Speszi (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tu nie dodałem że chodzi o produkty automatycznie importowane których jest bardzo dużo i ręczna edycja każdego z nich nie wchodzi w grę.

Dlatego myślałem o modyfikacji któregoś z plików .tpl tak aby zastosować warunek wyświetlający produkty z kategorii jak i subkategorii.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No to inna kołemj rzeczy. Nie obejdzie się bez edycji kontrolera. Zasadniczo nie powinno być to trudne zadanie... Jakbyś poczeka z tydzień to bym zaglądał w kontrolery i ewentualnie powiedział w konretach co z tym fantem. Bo obecnie nie mam gdzie rozłożyć kompa żeby zobaczyć.a na tel za wiele nie zdziałam :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...