Jump to content

Zrejme jednoducha uprava modulu, ale nedari se


JiRez

Recommended Posts

Potřeboval bych upravit modul - zobrazovaný blok na stránce PS. Konkrétně se jedná o modul blockuserinfo.

Ten se zobrazuje pod blokem hledání a umožňuje přihlášení zákazníka. Dále zobrazuje počet položek v košíku s jejich celkovou cenou.

Vypisuje se tam "Vítejte, /jméno uživatele/ (Odhlásit)"
Já bych potřeboval odmazat to "Vítejte,", něco co by se toho mohlo týkat jsem našel v souboru /modules/blockuserinfo/blockuserinfo.tpl, bohužel, když zcela zjevně přesně to správné z tohoto souboru odmažu ( {l s='Welcome' mod='blockuserinfo'}, ) tak se to tam vypisuje dále. Navíc jsem zjistil, že ikdyž udělám jakékoli změny v tomto souboru, nemá to absolutně žádný vliv a vykresluje/vypisuje se pořád to původní.
Z ostatních souborů chápu již jen cs.php a ostatní lokalizace, ale ve zbývajících souborech se již neorientuji.

Může někdo poradit, jak se dá editovat obsah zobrazovaných bloků? Kde se to upravuje nebo s čím souvisí to, že pouhá změna *.tpl to neovlivní?

Díky všem a přeji hezký den,
JR.

Link to comment
Share on other sites

Potřeboval bych upravit modul - zobrazovaný blok na stránce PS. Konkrétně se jedná o modul blockuserinfo.

Ten se zobrazuje pod blokem hledání a umožňuje přihlášení zákazníka. Dále zobrazuje počet položek v košíku s jejich celkovou cenou.

Vypisuje se tam "Vítejte, /jméno uživatele/ (Odhlásit)"
Já bych potřeboval odmazat to "Vítejte,", něco co by se toho mohlo týkat jsem našel v souboru /modules/blockuserinfo/blockuserinfo.tpl, bohužel, když zcela zjevně přesně to správné z tohoto souboru odmažu ( {l s='Welcome' mod='blockuserinfo'}, ) tak se to tam vypisuje dále. Navíc jsem zjistil, že ikdyž udělám jakékoli změny v tomto souboru, nemá to absolutně žádný vliv a vykresluje/vypisuje se pořád to původní.
Z ostatních souborů chápu již jen cs.php a ostatní lokalizace, ale ve zbývajících souborech se již neorientuji.

Může někdo poradit, jak se dá editovat obsah zobrazovaných bloků? Kde se to upravuje nebo s čím souvisí to, že pouhá změna *.tpl to neovlivní?

Díky všem a přeji hezký den,
JR.


a co vymazani cache ?
Link to comment
Share on other sites

Dík za reakce,
bohužel na to můžu kouknout až v pondělí v práci, kde mám FTP. Pokud někoho ještě něco napadne, ať klidně připojí další názor.

Jsem rád, že komunita okolo PS je celkem živá.
Máme to jako firemní malý e-shop a tedy mne těší, že vidím, že je na koho obrátit s dotazy. Doufám, že časem do PS proniknu trochu více, dost se mi to líbí.
Díky,
JR.

Link to comment
Share on other sites

A co tak zapnut force_compile
V zlozke Config subor smarty.config.inc.php
a $smarty->force_compile = false; namiesto false daj true, to je cele.

Potom ked dorobis nezabudni to dat na false
Pokud me pamet neklame , se toto da pohodlne nastavit i v administraci .... tusim ze nastaveni - case nebo tak nejak (kazdopadne ve verzi 1.3.7 a 1.4.17 ano)

tools/smarty/compile -> vsechny soubory vymazat
doplnim jeste:
tools/smarty/cache/ -> vsechny soubory vymazat
Link to comment
Share on other sites

Díky za rady, pomohlo to.
Jen malý detail. V adresáři tools ještě existuje jakýsi smarty_v2 podobný tomu smarty, tak jsem příslušné soubory odmazal i tam. Předtím to nechtělo hned zabrat. Force_compile jsem zapnul a používám, ono to bez toho asi ani nejde, po první změně už byly zmíněné adresáře prázdné a další změny nechtěly fungovat. S force_compile to jde teď furt.

JR.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...