Jump to content

Podgląd starej wesji sklepu


KamilPL

Recommended Posts

Witam,

postawiłem sklep na nowym hosting. Stary sklep wersja 1.6, nowy wersja 1.7 wiec stawiałem na nowo bez kopiowania - kategorie i produkty przeniesione klienci korespondencja nie. Stara wersja strony jest teraz dostępna pod innym adresem nazwakonta.hosting.pl/sklep

Co i gdzie w starym sklepie zmienić by mieć wgląd do panelu admina i wyglądu starego sklepu /chodzi o nowo dodane produkty oraz dotychczasowe zamówienia i korespondencje/

W załączniku błedy panelu admina. Na stronie głównej błąd 503

Czy można bez wykrzaczania przenieść klientów, zamówienia ze starej wersji 1.6 do nowej 1.7 . Jesli tak to jak zwykła kopia tabeli /jakiej, jakich?/ SQL?

admin-blad.png

Edited by KamilPL (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Błąd wskazuje na błędy z połączeniem z bazą danych. W pliku settings.inc.php musisz zmienić dane dostępowe. w tabeli MySQL musisz zmienić URL domeny żeby mieć podgląd do starego sklepu. Po zmianie najlepiej jeszcze odśwież przyjazne linki (htaccess) z poziomu panelu admina

Link to comment
Share on other sites

dostęp do bazy danych się nie zmienił ten sam hosting i baza SQL jednie adres z nazwasklepu.pl zmienia się na nazwakonta.hosting.pl/sklep

W bazie danych zmieniłem w tej tabeli nazwę domeny. Nie mogę wejść do panelu admina bo jak widzisz na załączonym zrzucie ekranu są błędy. Podejrzewam że w pliku htaccess na FTP należałoby zmienić adresację. ale tam nie ma żadnych adresów /po instalacji na nowym hostingu i w celu przejścia na nową domenę w oliku htaccess były adresy nazwakonta.hosting.pl/sklep  i to łatwo zmieniłem tu jest pusto  i nie wiem w którym miejscu wpisać nowa adresację/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...