Jump to content
  • 0

Prestashop 1.7 - Nie działające linki do produktów


mar_fid

Question

Witam,

Jestem laikiem jeśli chodzi o JS a myślę, że tu jest problem. 

Na stronie: https://dreamparty.com.pl/ nie działają linki do umieszczonych na samym dole strony skrótów do produktów. To samo dzieje się kiedy wejdę na jakikolwiek produkt i próbuję kliknąć w produkty z tej samej kategorii albo w sekcji "Zobacz także"..

Kiedy skopiuję link do nowego okna to wszystko jest OK. Wygląda to tak jakby strona nie przechwytywała akcji kliknięcia w dany link.

Dodam, że sytuacja ma tylko miejsce w przeglądarce Chrome.

Proszę o pomoc.

Edited by mar_fid (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ot np na stronie aura.szczecin.pl na niektórych kompach wszystko działa jak trzeba. Zaś są też takie przypadki kiedy wchodząc na stronę nie działa "szybki podgląd" w wersji normalnej, ale w każdej innej jest wszystko w porządku. I nie ma tu wtedy znaczenia przeglądarka jakiej używa user. Bo jest tak na każdej. Do tego np nie daje się kliknąć w "polecane produkty". Co najwyżej działa PPM i "otwórz w nowej karcie".

 

Co najlepsze testowałem to na kilku maszynach, na których strona wczytywana była 1 i tu wyniki też były losowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Faktycznie w bloku przed footer linki nie działąją. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz. Powyżej jest menu a ten blok to również menu. Po co tyle odsyłaczy na jednej stronie? 

To jakiś moduł ?? Może gdyby był na stronie z produktami to działało by w inny sposób. Coś zakłóca działanie odsyłacza. Dziwne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...