Jump to content
ikedubaku

1.7 Footer linkek fordítása

Recommended Posts

Sziasztok!

Sehol sem találom a footerben lévő Best Sales, Prices Drop linkeket hol kéne átírni magyarra. Bármilyen segítség segítség, köszi!

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk szükségünk van némi információra. Webshopod verziószáma, témád neve és verziószáma. Egy screenshot is jól jönne.

• Like 1

Nem ismerem fel. Kérlek dobd be az oldalad vagy küldd el pm-ben a linkjét.

• Like 1

Időközben átírtam adatbázisban, de aztán megtaláltam(tipikus) BO/Áruházbeállítások/SEO&URL

Posted (edited)

Kedves Attila! Nekem is hasonló problémám van, mint a korábban írónak. De nekem sajnos nem oldódott meg így. Az oldal alján lévő "Best sales" szövegét nem tudom lefordítani. PrestaShop 1.7.6.4 van a tárhelyen. Bementem a BO / Konfigurálás / Áruházbeállítások / Forgalom és SEO menüpontba. Ott meg is találtam a "best-sales" oldalt. Átírtam az "Oldalcím" szöveget. Az "Oldal" szöveghez és a "Barátságos URL"-hez nem nyúltam, mivel a korábbi fordításoknál sem kellett. De ezek után a front-end oldalon ez nem változott meg. Minden mást már nagyjából sikerült hasonlóan átírni, de ezt valahogy nem. Böngésző cache-t is töröltem, hátha csak nem frissült. Semmi. Nagyon hálás lennék a segítségéért. Köszönöm!

spacer.png

spacer.png

Edited by Libra-07 (see edit history)

Posted (edited)

Ez lemaradt: A téma a telepítővel küldött klasszikus sablon. Csak a CSS-ekben a színárnyalatokat változtattam meg.

Edited by Libra-07 (see edit history)

Hoppá, véletlenül rájöttem. Először akárhogy módosítgattam, nem volt hajlandó átíródni. A szöveg egyszerű átírásakor ez valami miatt nem frissül automatikusan.

1. Be kell menni ide: BO / Fejlődés / Megjelenés / Link Widget  ->  ...az egyik displayFooter -t módosítani kell...  ->  "Termék"  ->  ...módosítás...

2. Pipákat levenni innen:
 - Kiárusítás
 - Új termékek
 - Népszerű termékek

3. Mentés

4. Pipákat visszatenni ugyanoda:
 - Kiárusítás
 - Új termékek
 - Népszerű termékek

5. Mentés

Köszi! Remélem a jövőben másnak segítek ezzel.