Jump to content
  • 0

Presta 1.5.3.1 -> 1.7.5.1 Problemy (ew. zlecę prace) :-(


requ

Question

Witam

Bardzo proszę o pomoc 😞 !!

Od około tygodnia próbuję zaktualizować system Presta do najnowszej wersji. Próbowałem chyba już wszystkiego co znalazłem na forum, a było to parę metod, i nie udało mi się dojść do ładu z tym.

Próbowałem następujące rzeczy:

  • Próba aktualizacji darmowym modułem na wersji Presta 1.5.3.1 - wysypało błędy i strona padła
  • Wykonanie czystej instalacji 1.7 i wklejenie katalogów zdjęć produktów,uploadu i tabel z bazy od 1.5.3.1 (tylko atrybuty,cechy,produkty,klientow,koszyki,kategorie,kurierzy,walute,rekordy od modułu filtrowania,cms,zamowienia) - dostałem białą stronę.
  • Potem próba wykonywania zapytań do bazy z 1.5 i export do CSV i próba importu w 1.7 - zakończyła się totalnym bałaganem. Niby coś zaimportowało, ale częściowo. Drzewo kategorii sie rozsypało.

Zależy mi też aby zachować dodatkowe ustawienia - tj Klient podczas rejestracji wybiera jakim jest typem (detal,hurtownia), a ja potem w administracji mam informację co wybrał - sprawdzam taką firmę i przyznaję grupę z odpowiednimi cenami...Oraz zależy mi aby został ten sam szablon strony.

Do prac stworzyłem subdomenę i osobną baze danych.

Innymi słowy, bardzo mocno proszę o pomoc - nawet odpłatnie jeśli ktoś temu podoła...

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tego sie obawiałem...

 

W addonach widzę, że są moduły (płatne) do wykonania takiej niby aktualizacji od wersji 1.3 do 1.7... czy macie jakieś doświadczenie w używaniu takich modułów?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...