Jump to content
  • 0

Problem z ps 1.7.5.1 po wgraniu modułów - LegacyLinkBlockCache does not exist


foit125

Question

Witam .

Zainstalowałem PS 1.7.5.1  na  serwerze zenbox. I w zasadzie każda próba wgrania modułu czy doinstalowania powoduje brak dostępu do zaplecza.  Dla przykładu pobrałem z mypresta.eu moduł hooksmanager  a także apaczkę  wgrywa się jest informacja o tym że się wgrał i jak chce przejść dalej to wyskakuje

Ta strona nie działa

Serwer adres www nie może teraz obsłużyć tego żądania.

HTTP ERROR 500
 
I później nie da się już dostać do zaplecza. Jedyna możliwość to przywrócenie plików z kopi , po przywróceniu wszystko działa.    Wystarczy przywrócić pliki, przywracanie bazy danych nie jest konieczne.
Przy czym w momencie gdy nie działa zaplecze to front end działa. 
I czy to może być kwestia hostingu ?  Czy też ta wersja PS tak ma ?
 
Wyczyszczenie pamięci podręcznej   spowodował ten sam problem.
 
Włączyłem debugowanie według instrukcji i wyskoczyło coś takiego, sprawdziłem w plikach jakie pobrałem z prestashop i nie ma w module czegoś takiego jak LinkList więc też nie mogłem ich wgrać. Czy to znaczy że pobrana wersja mogła być wybrakowana ? Jak to teraz dograć ?
 
Wykasowałem ręcznie ps_linklist  i zaplecze wróciło do działania.  Próbowałem go zaktualizować ale to nie zadziałało, po aktualizacji i tak padało zaplecze. więc wykasowałem go ręcznie  i teraz nie da się go doinstalować. 
W jaki sposób można go do instalować, nie pokazuje się w liście modułów dostępnych z addons ?
 
 

(1/1) RuntimeException

Invalid service "prestashop.module.link_block.cache": class "PrestaShop\Module\LinkList\Cache\LegacyLinkBlockCache" does not exist.

in AbstractRecursivePass.php line 123
at AbstractRecursivePass->getConstructor(object(Definition), true)in AbstractRecursivePass.php line 150
at AbstractRecursivePass->getReflectionMethod(object(Definition), '__construct')in ResolveNamedArgumentsPass.php line 50
at ResolveNamedArgumentsPass->processValue(object(Definition), true)in AbstractRecursivePass.php line 60
 
 
 
Edited by foit125 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...