Jump to content
  • 0

Wyświetlanie produktów pod konkretnego użytkownika


JohnSlomka

Question

Hej,

Mam następujący problem - załączyłem w sklepie Google Anlytics. Na podstawie danych napisałem algorytm, który w zależności od użytkownika dobiera polecane dla niego produkty. Nie wiem teraz jak to załączyć w sklepie. Potrzebowałbym czegoś podobnego do modułu homefeatured ale żeby wyświetlane produkty były na podstawie zależności user <--> produkt a nie kategoria <--> produkt. Czyli np byłaby tabela, która by miała wiersze: User_ID i Product_ID i jeżeli zalogowany byłby user o id 30 to na stronie głównej wyświetlane by były te produkty, których ID jest w wierszu, w którym User_Id jest równe 30.

Czy istnieje jakiś moduł, który to wspiera lub jest jakiś inny sposób żeby zrealizować tą funkcjonalność? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

kwestia wprowadzenia nowej tabeli z id user/product i wydobycie przez {foreach} z zapytania 'SELECT' id produktu 'WHERE' id user. mysle, ze tez nie obejdziesie z polaczeniem przez 'JOIN' tabel products. ale stworzenie takiego zapytania to juz pikus. i tak jak piszesz. skorzystac z homefeatured (przerobic) bo w tym module juz 90% roboty jest zrobione, tylko zmienic zapytania do bazy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...