Jump to content
  • 0

Nie da się zmienić tłumaczenia w module koszyka


condeurs

Question

EDIT: Przepraszam, zapomniałem sprawdzić "Tłumaczenia modułów" z poziomu Tłumaczenia - Lokalizacja, tam to jest. Proszę o usunięcie tematu.

 

Witam,

Mam problem z podglądem koszyka, który się pokazuje po kliknięciu "Dodaj do koszyka", to co w załączniku, nie wiem jak to dokładnie się nazywa. Mój sklep używa raczej indywidualnego szablonu, bo mam w szablonach "default-bootstrap" oraz drugi szablon który jest nazwany jak mój sklep. Przeszedłem do tłumaczeń stron sklepu, zarówno dla mojego szablonu jak i szablonu domyślnego dla pewności. Tłumaczyłem moduł "shopping-cart", też "shopping-cart-advanced" ale szablon mojego sklepu nie ma akurat tego drugiego tłumaczenia, jest on w domyślnym tylko szablonie. Generalnie w szablonie domyślnym, przykładowo pole "Kontynuuj zakupy" znajduję się w ok 6 różnych modułach, w szablonie moim tylko w "shopping-cart" i jeszcze jednym. Dla testu, pole "Kontynuuj zakupy" zmieniłem wszędzie w szablonie domyślnym jak i moim na inny tekst, zapisałem zmiany, wyczyściłem pamięć podręczną, wyczyściłem pliki cookies w przeglądarce, i nic! Wszystko zostało po staremu. Nie rozumiem jak może być problem ze zmianą tak prostej rzeczy?

Chciałem tylko usunąć to "(brutto)", bo chyba tylko skrypt prestashop dodaje takie niepotrzebne informacje oraz zmienić "Razem produkty" na "Wartość produktów"

Nie mam już pomysłu jak to zrobić...

Prestashop 1.6.1.20

Dodam jeszcze że te wszystkie pola "Razem Produkty", "Dostawa" itp też tam są, więc skoro zmiany się nie zapisują, to może ktoś ręcznie dokonał jakiś zmian w kodzie strony ?

 

4.png

Edited by condeurs (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...