Jump to content

Cena rabatowa tylko dla domyślnej kombinacji


odeg

Recommended Posts

Cześć,

Mam produkty w kombinacjach(różne ceny dla kombinacji). Dodałem rabaty ilościowe i liczy cały czas od ceny kombinacji domyślnej mimo że zaznaczyłem w panelu Specyficzne ceny>zastosuj do wszystkich kombinacji.

Jak jest ilość 1 to cena zmienia się płynnie w zależności od kombinacji. Jednak jak zwiększę ilość przedmiotów tak, że jest rabat to pokazuje cenę kombinacji domyślnej ze zniżką pomimo że wybieram inną(nie domyślną) kombinację produktu.

reasumując: Cena rabatowa tylko dla domyślnej kombinacji

Jest na to sposób?

Próbowałem podmienić product.js z szablonu domyślnego bez skutku.

Próbowałem wyłączyć cenę bazową, kombinować z combinationMatchForm

// If the calculated price (after all discounts) is different than the base price
	// we show the old price striked through
	
	if (priceWithDiscountsDisplay.toFixed(2) != basePriceDisplay.toFixed(2))
	{
		//$('#old_price_display span.price').text(formatCurrency(basePriceDisplay, currencyFormat, currencySign, currencyBlank));
		//$('#old_price, #old_price_display, #old_price_display_taxes').removeClass('hidden').show();

próbowałem też w kontrolerach

https://github.com/PrestaShop/PrestaShop/pull/4713/files

Edited by odeg (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sprawdziłem. Działa tylko dla kombinacji domyślnej.

Mam produkt w 4 wariantach(kombinacje) i jeden z nich ustawiam jako domyślny i produkt ma cenę 100. Rabat ma być 5, pozostałe warianty mają inne ceny, 80,90,110. i na nich reguła nie działa. Nie widzi ich. zlicza rabat jakby ceny wariantów były 100. traktuje kombinacje produktów jak jeden. 

1   100      po rabacie ilościowym cena zmienia się na 95(bo rabat =5 przy 2 sztukach)

2   80         po rabacie ilościowym cena zmienia się na 95(bo rabat =5 przy 2 sztukach, powinno być 75)

3   90         po rabacie ilościowym cena zmienia się na 95(bo rabat =5 przy 2 sztukach, powinno być 85)

4   110     po rabacie ilościowym cena zmienia się na 95(bo rabat =5 przy 2 sztukach, powinno być 105)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...