Jump to content
  • 0

Banery po prawej stronie slidera 1.7


miszeli

Question

Witajcie

Wypróbowałem już chyba wszystkie porady z polskich i zagranicznych forów .

Chodzi mi o to aby obok slidera wyświetlić banery , dokładnie tak jak to było w 1.6 w default theme.

 

Ma ktoś jakiś pomysł/radę ? cały dół ma zostać jednokolumnowy a tylko tam gdzie slider chciałbym aby slider mial 70% szerokości a box po prawej 30% powiedzmy

Z góry dziękuję . Wiem że jest płatny moduł "mosaic" ale nie jest potrzebna mi aż taka funkcjonalność .

Moja presta 1.7.5

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Szukasz gotowca, gdzie rozwiązanie jest banalne do osiągnięcia. Wystarczy poprawić plik CSS szablonu, a konkretniej poprawić szerokość slidera na wymaganą wartość. Później szerkość boxa na 30% i reszta się sama zrobi o ile masz wszystko odpowiednio zapisane :) Nie wiadomo jaki szablon, więc nikt nie zna poza Tobą układu obecnego i kodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zmieniałem szerokość slidera na 70% , tak samo boxa na mniej , i nie wskoczył niestety . Może (a nawet na pewno) robię coś źle , dlatego proszę o pomoc za którą będę ogromnie wdzięczny . 

Szablon defaultowy classic .

Dziękuję z góry

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do pracy korzystam z kilku różnych komputerów - w zależności od tego gdzie aktualnie jestem :) Więc jeśli mam Ci podać jakieś konkretne IP to musiałbym wyciągnąć je z jednej maszyny, która aktualnie jest wyłączona (do Twojej strony usiądę dopiero wieczorem, bo teraz mi się narobiło za dużo spraw).

Prześlę Ci IP jak tylko będę mógł.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...