Jump to content

Problem z linkami


Marketer

Recommended Posts

Witam,
Mam problem z linkami w sklepie - Presta 1.7.
Nawet nie wiem, kiedy to się stało... a robiliśmy dużo zmian. To sklep, który jeszcze nie działa. Myśleliśmy, że to kwestia cache, a jego opróżnienie nic nie dało.
Wyskakuje błąd 404 (index.php?controller=404) po kliknięciu w konkretny produkt. Dodam, że kombinowaliśmy w zakładce SEO & URL.
Czy spotkaliście się z czymś takim kiedykolwiek? Czy można jakoś temu zaradzić?

EDIT:
Już wiem, w czym jest problem. Usunąłem fragment odpowiadający za kategorie, tj. " {category:/} ". Nie rozumiem tego - przecież nie jest on oznaczony jako wymagany i system zatwierdza nową konfigurację. Dlaczego strony produktowe przestają działać?

Edited by Marketer (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Czyli rozumiem, że to jakiś błąd Presty? Jeśli tak to należałoby to zgłosić, prawda? Po co nam funkcjonalność, z której nie można prawidłowo korzystać?

Też myślałem nad wycięciem ID (".html" także wyciąłem), ale finalnie zostawiłem, bo to może powodować późniejsze problemy. Czy Tobie z perspektywy czasu nic złego się w związku z tym nie przytrafiło?

Link to comment
Share on other sites

Jedyny problem jaki sie pojawił to w momencie kiedy miałem dwie kategorie ao takich samych nazwach w dwóch różnych kategoriach nadrzędnych adres drugiej kierował do pierwszej ale wystawrczyło zmienić w drugiej przyjazny adres. Co do czyszcze ID i html wszytsko dziła bez zarzutu długo szukałem modułu które to ogarna i udąło sie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...