Jump to content

Pomoc zmeneni "SKLADEM" v product listu


eBoxik

Recommended Posts

Takze hledej primo v editaci kazdeho zbozi ....
mas tam polozky:
- kdyz je skladem
- kdyz neni skladem a je povoleno objednani
- kdyz neni skladem

tam si dopln presne co potrebujes u kazdeho zbozi individualne

bude jeste asi i centralni nastaveni ale to ted nevim kde a navic ani nevim jakou mas verzi (toto je ve verzi 1.4.014)

Link to comment
Share on other sites

mam starsi PS a to tam neni nevis nejaky modul?

no a ja mam zase starsi auto nemas nahodou k nemu nahradni motor???

NE MODUL na to opravdu neexistuje .... NENI TREBA ..... vse se da pohodlne nastavit uz v zakladu Presty (tak jak jsem ti uz jednou vysvetlil) krucis ja mam ale trpelivosti ;-)

To: snake55 - ja vim ze to totalne zdabloval treba ceka vicero fundovanych odpovedi - modulu - a pak si vybere ten slozitejsi :-)
Link to comment
Share on other sites

Ty mudrc nic tam takoveho neni ... co potrebuju ja uz sem si to dokodoval sam protoze support presty na takove veci vubec nemysli ale na milion okolo jo :D presta uz neni "open source" ako byvalo .... prosim LOCK

Link to comment
Share on other sites

:-) mno pokud uz sis to dokodoval jen dobre drzm ti palce a treba se i s ostatnimi podelis .... ovsem

pokud teda to co chces tam opravdu neni tak jsi kazdopadne hned od zacatku vyjadril spatne zadani problemu ;-) a jen sme se nepochopili ... navic si myslim ze dle tveho zadani jsme odpovedel presne na to na co jsi se ptal ..... a minimalne snaha se ceni :cheese:

Link to comment
Share on other sites

no poviem to takto ... to co som nakodoval tak by som musel kupit a myslim ze taketo veci na prestu su platene takyto modul nie je ... ten kod tu mozno potom upnem ale urobil som to sedliackym rozumom a kto sa vie v smarty orientovat tak si to urobi .... dam tu len uplny zaklad a mozno to niekto pouzije tento primitivny kod :)

product-list.tpl

{if ($product.allow_oosp OR $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}



{if ($product.quantity == 8000)}{l s='Do 3 dní'}{elseif ($product.allow_oosp OR $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}



Pre viac podmienok (netestovane):

{if ($product.quantity == 8000)}{l s='Do 3 dní'}{elseif ($product.quantity == 8001)}{l s='Do 4 dní'}{elseif ($product.allow_oosp OR $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj všem,
řešiljsem nedávno podobný problém - nepotřeboval jsem,aby se mi zobrazovala položka Vyprodáno a Není na skladě a vyřešil jsem to tak, že jsem si v Tools najel na překlad obchodu a prostě přepsal daný překlad a mam to OK. Asi to není pro někoho to nej řešení, ale pro prostého uživatele a amatera jako já to řešením bylo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...