Jump to content
  • 0

PrestaSchop-drukarka fiskalna


Przemekcom

Question

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Zakładam sklep oparty na preście sklep jest zintegrowany z Pcmarket dostawcy w ten sposób że ujawnia jego stany magazynowe i na bieżąco odkupuje od niego sprzedany w moim sklepie towar. Potrzebuje podłączyć teraz do Presty drukarkę fiskalną Posnet Trio.

W związku z tym mam pytanie czy ktoś zna dobre i sprawdzone rozwiązanie tego problemu? (Drukarkę można przestawić na Thermal.)

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zazwyczaj firmy mają oprogramowanie do prowadzenia magazynu i wystawiania dokumentów (jednym z popularniejszych jest np. Subiekt firmy Insert) do którego podłączona jest drukarka fiskalna.

Natomiast komunikacja na poziomie PrestaShop <-> Subiekt synchronizuje stany magazynowe, przesyła dane o zamówieniach, klientach itp.

Z drukowaniem paragonów bezpośrednio z presty nie słyszałem, zresztą wiązałoby się to też z pisaniem osobnych sterowników do poszczególnych drukarek fiskalnych.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jak powyżej najlepiej jakiś program magazynowy i integrator. Ale w Twoim przypadku to chyba typowy drop shipping i nie potrzeba zaawansowanego programu magazynowego więc według mnie najlepiej:

Zsynchronizować zamówienia prestashop z baselinkerem

a w baselinkerze dokupić moduł (chyba około 500 zł) do drukowania paragonów. Taniej i lepiej nie znajdziesz.

Sam subiekt to koszt z 800 zł plus integrator kolejne 800 rocznie.

Sam używam baselinkera i jest naprawdę ok, z tym że to rozwiązanie abonamentowe ale dość tanie.

Jeżeli pomogłem to przy rejestracji podaj mojego maila, nic nie tracisz a będę miał mniejszą fakturę;)

https://panel.baselinker.com/register.php

polecający: [email protected]

1 miesiąc można testować baselinkera bez ograniczeń za darmo

Edited by Yourii (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 1/10/2019 at 2:13 PM, Yourii said:

Tak jak powyżej najlepiej jakiś program magazynowy i integrator. Ale w Twoim przypadku to chyba typowy drop shipping i nie potrzeba zaawansowanego programu magazynowego więc według mnie najlepiej:

Zsynchronizować zamówienia prestashop z baselinkerem

a w baselinkerze dokupić moduł (chyba około 500 zł) do drukowania paragonów. Taniej i lepiej nie znajdziesz.

Sam subiekt to koszt z 800 zł plus integrator kolejne 800 rocznie.

Sam używam baselinkera i jest naprawdę ok, z tym że to rozwiązanie abonamentowe ale dość tanie.

Jeżeli pomogłem to przy rejestracji podaj mojego maila, nic nie tracisz a będę miał mniejszą fakturę;)

https://panel.baselinker.com/register.php

polecający: [email protected]

1 miesiąc można testować baselinkera bez ograniczeń za darmo

Dziękuje za odpowiedź znam tą opcje chce jednak coś abonamentów jeśli jednak wejdę w baselinkera podam oczywiście twojego maila. Dzięki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...