Jump to content
  • 0

HTTP 500 Internal Server Error


BamBam.sklep

Question

Witam. Mam duzy problem. Zainstalowalem najnowsza wersje sklepu presta shop. Zmodyfikowalem wyglad i dodalem prawie 200 produktow. Nagle podczas modyfikacji sklepu okazalo sie ,ze nie moge wchodzic w moduly,paltnosci itd. Po kliknieciu w powyzsze wyskakuje blad (zalaczam zrzut ekranu) . Kontaktowalem sie z administratorem serwera jednak nie jest w stanie nic zrobic :

"Z komunikatu wynika, że moduł smartsupp został napisany z myślą o PHP 5.3. Po przepięciu bambam.sklep.pl na tę wersję PHP sklep kompletnie przestaje działać, ponieważ jest to PrestaShop 1.7, która wymaga co najmniej wersji PHP 5.6. , "tak jak pisalismy Z komunikatu wynika, że ten został napisany z myślą o PHP 5.3. 

a sklep w tej wersji prestashop musi dzialac w wyzszej 

reszte to pytania do wermastera lub programisty a nie problem po stronie serwera"

 

Probolwalem juz wszytskiego,kopii zapasowych ,przywracania,instalacji pod inna domena itd niestety nie da sie tego obejsc. Prosze o pomoc,poniewaz sklep chce uruchomic do konca roku ,wlozylismy w to duzo pracy ,a teraz nie jestem w stanie nawet dodac konta bankowego.

problem presta shop.png

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
16 minutes ago, BamBam.sklep said:

Dziekuje za odpowiedz. Jak mam usunac modul z serwera jezeli z panelu sklepu wchodzac moduly w wyskakuje taki blad ?

Usunąć z serwera bezpośrednio nie z panelu sklepu, możesz zalogować się klientem ftp i usunąć.

Te dwa kolejne screeny wskazują kolejne moduły, wydaje mi się że nie są one kodowane ioncube loaderem i możesz mieć błąd bezpośrednio na serwerze. Jeśli masz wsparcie techniczne dla serwera to podpytaj czy po ich stronie jest wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok zapytam jeszcze raz ale oni wciaz odpisuja ,ze to nie po ich stronie lezy wina ,poniewaz ioncubeloader jest zainstalowany. Co wiecej kombinowalem na rozne sposoby i instalowalem sklep na drugiej domenie. Co ciekawe najnowsza wersja nie dzialala podobnie jak ta na pierwszym serwerze ale kiedy zainstalowalem jeszcze raz wersje poprzednia czyl 1.7.4.3 bodajze moduly dzialaly normalnie ,a aplikacja sama zaktulizowala sie do wersji 1.7.4.4 i rowniez moduly dzialaly poprawnie. Niestety probujac przywrocic kopie zapasowa na nowa domene gdzie sklep dzialal normalnie wywalilo podczas przywracania nowe bledy i nic z tego nie wyszlo. Moja domena to bambam.sklep.pl Jezeli bylby w stanie mi Pan pomoc lub sprawdzic co sie dzieje moge zmienic haslo i podac Panu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam. Dziekuje za pomoc. Mam jednak znowu podobny problem .Wszytsko dzialalo i do uruchomienia sklepu potrzebna mi jest konfiguracja z jakims kurierem wiec zainstalowalem modul apaczka. Ustawilem wszystko jak trzeba,wchodze w zamowienie i znowu ten sam blad. Powiem szczerze,ze brakuje juz mi do tego sil

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...