Jump to content
  • 0

Automatyczy email po zaakceptowaniu użytkownika w Back office


Karol Magnes

Question

Dzień dobry,

Mam problem. Otóż używam modułu pt. "Customers registration validated by the administrator Module" do manualnej akceptacji użytkowników, którzy chcą się zarejestrować na mojej stronie.

Chciałbym sprawić, żeby po każdej takiej manualnej akceptacji został wysłany automatyczny email, który by powiadamiał, że zostali zaakceptowani.

Czy jest to możliwe z presta shop?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Karol
beztytoniu.pl

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co widzę w opisie modułu to taki email powinien być wysyłany, jeśli nie jest to sprawdź czy masz aktualną wersje modułu być może wcześniejsze wersje tego nie miały. Następnie sprawdź w konfiguracji modułu oraz czy na serwerze masz pliki szablonu email w chcianym języku.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

1 hour ago, endriu107 said:

Z tego co widzę w opisie modułu to taki email powinien być wysyłany, jeśli nie jest to sprawdź czy masz aktualną wersje modułu być może wcześniejsze wersje tego nie miały. Następnie sprawdź w konfiguracji modułu oraz czy na serwerze masz pliki szablonu email w chcianym języku.

Dziękuję Ci za odpowiedź.

Niestety, obawiam się, że nie wiem jakiego pliku szukać.

Wiem że muszę tego szukać wg tej ścieżki na serwerze: 
/public_html/mails/pl/
ale który to może być szablon, to nie mam pojęcia. Czy wiesz gdzie można to sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 11/16/2018 at 7:28 PM, endriu107 said:

Raczej w katalogu modułu zobacz czy występuje katalog mails, jeśli tak to w nim poszukaj.

On 11/16/2018 at 7:28 PM, endriu107 said:

Raczej w katalogu modułu zobacz czy występuje katalog mails, jeśli tak to w nim poszukaj.

Dzień dobry endriu107,

poszukałem w katalogu modułu i wszystko wydaje się być ok. Zauważyłem natomiast, że wyświetla mi się wiadomość, że " Nie znaleziono Tematu dla privateactivation, lub temat został wygenerowany w bazie danych."(screen ) .

1.thumb.png.fc6e63ae8d3cc2b0551718ea8d3bef64.png

To jest email, który po aktywacji nie zostaje wysłany, a powinien.


Taka sama wiadomość wyświetla mi się, gdy chcę edytować jeden z emaili z  "core"(screen)
2.thumb.png.3847e5393bf31d71085babcb076ecfd6.png

Tyle, że ten zostaje wysłany, wraz z innym emailem z tego samego działu, co "privateactivation"(screen pierwszy), a mianowicie "Validating".



Jestem absolutnie w kropce. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. w panelu administracyjnym nie wyświetla się informacja o tym, żeby ten moduł potrzebował aktualizacji.

Działam na wersji prestashop: 1.7.2.5, szablon ecig.

Będę wdzięczny za pomoc.


Pozdrawiam
Karol

 

 

 

Edited by Karol Magnes
Błędnie opisany problem. Totalny chaos. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...