Jump to content

sepete ekle sorunu

musa21

Recommended Posts

selam arkadaslar
benim bir iki sorum olacak acaba bu sepete ekle yazan ikonu nasil kaldiririm cunku ben sadece urunleri sergilemek istiyorum
birde google ayarlarini nasil yapacaz cunku google ye yazdigimda site gorunuyor ama icerigi gozukmuyor yani sitenin icerigi
sadece en · fr · es; nl. Contact · Sitemap. Welkom, Aanmelden · Winkelwagen 0 product producten (leeg); Mijn account
bunlar gozukuyor bu yazilarin oldugu yerde aslinda sitede sattigim urunlerle alakali baslik cikmasini istiyorum
yardimlariniz icin simdiden teskkurler

Merhaba Musa21 sepete ekle butonlarını kaldırmak için tema kalsöründe yer alan product.tpl product-list ve modules klasoründe yer alan homefeatured modulunun içindeki homefeatured.tpl dosyalarında yer alan "ajax_add_to_cart_button" veya "add_to_cart_button" class olan etiketlerini silmen yeterli olacaktır.

google için gerekli yapılandırmayı ise yönetim panelinde /ayarlar>meta-tag altındaki listede bulabilirsin eklemek istediklerin icinyeni ekle düzenlemek istediklerini ise satırda bulunan edit butonu ile yapabilirsin. (module listesinde yer alan google site haritasını hazırlayıp google eklemeyi unutma)

Kolay gelsin...

bu sepete ekle 'yi kaldırmak için forumda baya bir başlık açıldı. bu arkadaşlara sevindirici bir haberim var.
v.1.4 'te siteyi 2 şekilde adminden ayarlanabilir
catalog mode
shop mode

catolog mode seçildiği zaman sepete ekle filan hepsi otomatik kalkıyor. yani sadece ürünlerinizi kolayca listeyebileceksiniz.

Safa 1.4 kararlı sürüm için prestashop'un belirlediği bir tarih varmı yoksa öylece beklicekmiyiz.

valla hiçbir zaman belli bir tarihte yayınlanmadı . hemde kararlı sürüm çıktıktan sonra
1 hata arayla
yeni düzeltelerle yeni sürüm çıkıyor sürekli. çünki şu anda test eden az bug az düşüyor. karalı sürüm çıkınca bug 'lar yağmaya başlıyor. kararlı sürüm çıkınca biraz beklemek lazım bana göre.

ama benim test ettiğim kadarıyla şu anda bayağı yavaş çalışıyor. umarım hızlanır.
ama gerçekten çok büyük değişiklikler var.
tek sayfada sipariş gibi.