Jump to content
  • 0

problem z modułami


zielonysmok

Question

Słuchajcie mam taki problem., Zainstalowałam presta na serwerze i zaczęłam konfiguracje, jednak zniszczyłam parę rzeczy i musiałam odisntalować sklep i zainstalować go ponownie. Jednak po ponownej instalacji (jestem połączona z kontem addons) mam ograniczony dostęp do wyszukiwania modułów które można zainstalować. Wcześniej na wcześniejszym sklepie bez trudu znalazłam moduł pscleaner i go zainstalowałam, teraz go w ogóle nie ma. Również miałam darmowy moduł zgodności z rodo, a teraz wyskakuje tylko płatny. Co się stało?

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Może opiszę problem bardziej precyzyjnie:Mój problem polega na tym, że parę dni temu rozjechałam sobie stronę główną i kilka innych rzeczy też zle zrobiłam, dlatego odinstalowałam sklep i zainstalowałam go ponownie. Na tej pierwszej wersji gdy wchodziłam z panelu adminstracyjnego na wybór modułów które można zainstalować to pokazywała mi się cała masa modułów, znalazłam i zainstalowałam pscleanera oraz darmowy moduł zgodności z rodo. Tym razem na drugiej wersji sklepu gdy wchodzę w Moduły-Wybrane-Wybór to wyświetla mi się tylko 5 modułów możliwych do zainstalowania i tyle. Nie mam ani pscleanera ani rodo do wyboru. Moje konto jest połączone z platformą addons, a tam też nie mogę znaleźć pscleanera a rodo jest płatne. Co robić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...