Jump to content

Error messages translations


espacious

Recommended Posts

Pozdravljeni,

nekako ne in ne najdem kje bi prevedel "error messages". Če ima kdo idejo bi bil hvaležen.

Spodaj prilagam screen primer error sporočila. Sem tudi preiskal komplet PS mapo z ftp za te besede a brez uspeha? A so v bazi? Tudi tam jih nisem uspel dobit.

 

p.s. hvala za nasvete ki jih dajete, predvsem Martin-u, počasi migriramo vse trgovine na 1.7.x.x, nekaj problemov je s temami, nekaj z moduli a nič dramatičnega za enkrat.

V kratkem lansiramo prvo trg na 1.7.x.x. Imam pa še eno vpr: bolje PHP 7.0.x ali kar 7.2.x? Se pa opazi da je malce bol počasna, da bugov ne omenjam, kar pa spremljam vidim da je comunity kar aktiven pri developmentu 1.7.

 

LP, Rok

15.png

Link to comment
Share on other sites

če imaš tole na verziji 1.6 je med prevodi. paziti moraš samo da izbereš potem tudi preobleko in jezik. kakor vidim imaš hrvaščino. Tega polja povezanega z pridobitvijo soglasja pa v privzeti registraciji ni in je zelo verjetno del modula. Iskanje manjkajočih delov prevodov je včasih cela j... :)

Sam se lotim tega tako, da odprem vse prevode najprej prve strani, nato nameščenih modulov in z uporabo brskalnikovega (ne od trgovine) iskanja poiščem angleški tekst in nato prevedem v prazno polje.

To je seveda na verziji 1.6, 1.7 je pa še nisem pogruntal in je tako težko najti manjkajoče prevode, da se bog usmili. Ker če te javascript samo malo zajebava ti ne naloži vseh tekstov in potem ne najdeš....

prevod error polj.PNG

Link to comment
Share on other sites

Da se strinjam da je malo slabo narejeno ampak se da v 1.6 vse najst. Tudi v 1.7 sem skoraj vse našel. Le to od "error messages" mi ostaja. Podal sem samo en primer v screen-u, jih je pa več takih (error messages).

Veliko prevodov sem našel v zgoraj omenjeni mapi, hitreje kot prek BO. Sam se poslužujem metode FTP-> Search (total commander), zna pa trajat da najde če iščeš prek komplet mape. Ko enkrat približno veš kje so fajli je hitreje.

Glede teh mankajočih prevodov sumim ali da so v bazi ali pa da so kako se reče odvisni od browserja? Je to sploh možno? Sicer imam nastavljeno samo en jezik "fiksno" (nič poglej jezik brskalnika ali ip gosta - vse off).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...