Jump to content

[MODUL] hromadná změna cen


biglama

Recommended Posts

Zdravím,
dneska jsem spíchnul během páru hodin modul na hromadnou úpravu cen do presty verze 1.3.1.1.

Je to teda původně modul massupdate, ale ten zcela nevyhovoval, potřeboval jsem měnit ceny hromadně zvýšením či snížením cen zadáním jednoho čísla, je možno upravovat ceny i pro jednotlivé kategorie, aaale to nebude fungovat úplně přesně pokud máte jeden výrobek ve více kategoriích, prostě se upraví jen v te výchozí kategorii do které byl vložen jako první, což mi nevadí.

Dávám ho sem teda zdarma ke stáhnutí, stačí přes prestu nainstalovat a pak už jen používat, testoval jsem ho a funguje dobře.

Částka kterou zadáte je bez DPH a upravuje se cena výrobku bez DPH.

Snad to někdo ocení, před použitím radši ještě někdo otestuje, ale není důvod aby to nějak nefungovalo, je tam jeden jednoduchý SQL dotaz.

// DŮLEŽITÉ: id češtiny musíte mít v db číslo 4, jinak to načte špatné kategorie, což nevadí protože pokud budete upravovat cenu pro všechny kategorie tak to fungovat bude.

massupdate.zip

37793_OWDZJMWxep3mxMNnYDL9_t

Link to comment
Share on other sites

Pouzivas v jednom skripte <?php aj <? - kto ma v php.ini nastavene short_open_tag = Off, potom ma maly problem

Od kodovania:

        
$jakupravit = $_POST["jakupravit"];
$cislo = $_POST["cislo"];
$sql = "UPDATE "._DB_PREFIX_."product SET price = price $jakupravit $cislo";



je dobre si rychlo odvyknut (SQL injection). Ak POSTy budu

$_POST["jakupravit"] = '*'
$_POST["cislo"]='0; DROP TABLE nejakatabulka;'



co bude $sql a co urobi query s cenami v ps_product a s nejakoutabulkou ;) ?
Chcelo by to nejaku validaciu ci $jakupravit je * - + a $cislo je skutocne cislo (1.05 a nie 1,05)

Modul ale zrejme funguje a mozno sa niekomu zide. Len treba s nim opatrne pracovat (ulozit - odentrovat 0 pri %) neni sranda. Nezabudnut najskor zalohovat ps_product.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Zdarec, našel jsem tento modul upravený pro verzi 1.4, chtěl bych ale požádat o pomoc při úpravě.

Potřeboval bych zobrazit ceny s DPH, ale hlavně bych potřeboval zobrazit kombinace zboží, což bude asi problém.

Mám u každého zboží kolem 40 kombinací jejichž cena není nijak logicky odvozená od základní a dost často se mění.

Tento modul by mě dost pomohl.

Někde tady na foru jsem našel odkaz na topic tvůrce modulu, s touto úpravou se ale asi nepočítá.

(nevládnu moc dobře angličtinou tak je to trochu problém)

http://www.prestasho...-update-module/

 

V reakci #394 je ke stažení zatím nejnovější verze.

13663850_massupdate.jpg

 

Používám verze 1.4.7.2 a 1.4.7.3 ve kterých funguje dobře.

 

Díky všem za pomoc.

Edited by hrst (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...