Jump to content

[MODUL] Alternativa Ship2Pay funguje 100%


djjohnny

Recommended Posts

  • 10 months later...

ahoj, zkusil jsem poslední verzi Stiff Module Carrier (pro verzi 1.4.5.1 Prestashopu, kterou používám), nainstaluje se mi snad správně (mám ho v modulech), ale nemohu zaškrtnout žádné políčko pro výběr platební metody pro různé dopravce v administraci PAYMENT. Vždycky zaškrtnu, dám uložit a stránka se načte znova bez zaškrtnutých políček.

Nevíte někdo co s tim?

platební moduly mám na správném místě, správně nastaveny. Když modul odinsstaluji vše jde tak jak má.

Díky

Link to comment
Share on other sites

ahoj, zkusil jsem poslední verzi Stiff Module Carrier (pro verzi 1.4.5.1 Prestashopu, kterou používám), nainstaluje se mi snad správně (mám ho v modulech), ale nemohu zaškrtnout žádné políčko pro výběr platební metody pro různé dopravce v administraci PAYMENT. Vždycky zaškrtnu, dám uložit a stránka se načte znova bez zaškrtnutých políček.

Nevíte někdo co s tim?

platební moduly mám na správném místě, správně nastaveny. Když modul odinsstaluji vše jde tak jak má.

Díky

 

Nainstaloval si i modul co k tomu je?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, díky za reakci.

Nevim jaký modul k tomu je?

postupoval jsem podle manualu instalace. Kde bylo potřeba přepsat asi 4 soubory. jinak jsem tam nic nenašel...(?)

 

Když se to jmenuje MODULE, tak tam musí být i nějaký modul... a pokud sis ho nenakopíroval do MODULU a v administraci nenainstaloval. Tak ti zřejmě chybí nějakej krok tvojí instalace, že...

Link to comment
Share on other sites

Tato úprava (ani moc ne modul...) by mohla být standardem v Prestashopu - snad se dočkáme v nějaké novější verzi.

Jinak hodně se zapomíná na tento free modul - který je opravdu modul - bez úprav jádra a pod.. Viz:

http://sklep.prestad...ja-dostawy.html

Ale nezkoušel jsem ho - narazil jsem na něj až když jsem měl instlou úpravu od Stiffa. Akorát jak se dívám, není dostupný ...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...