Jump to content
  • 0

Backoffice nie działa po aktualizacji modułów


Macko777

Question

Cześć,

dzisiaj zaktualizowałem 2 moduły (1click upgrade i Pulpit), po aktualizacji chciałem przejść do innej strony backoffice, ale wyrzuciło błąd HTTP 500. Wersja Prestashop 1.7.4.2, wersja modułów - aktualizacja do najnowszej wersji przez panel backoffice. Wcześniej wszystko było OK. Niestety ostatnią kopię bazy i plików mam z przed 3 dni a od tej pory wprowadzałem istotne i duże zmiany (tylko w treści, kod strony nie był modyfikowany) i chciałbym nie wgrywać backupu tylko jakoś to naprawić. Czy ktoś może powiedzieć coś na ten temat? Włączyłem ręcznie tryb debugowania i oto co się pokazuje:

 

(1/1) UndefinedMethodException

Attempted to call an undefined method named "parseFile" of class "Symfony\Component\Yaml\Parser".

in YamlFileLoader.php line 667
at YamlFileLoader->loadFile('/home/relaxingprod/ftp/app/config/config_dev.yml')in YamlFileLoader.php line 117
at YamlFileLoader->load('/home/relaxingprod/ftp/app/config/config_dev.yml', null)in DelegatingLoader.php line 40
at DelegatingLoader->load('/home/relaxingprod/ftp/app/config/config_dev.yml')in AppKernel.php line 137
at AppKernel->registerContainerConfiguration(object(DelegatingLoader))in Kernel.php line 774
at Kernel->buildContainer()in Kernel.php line 640
at Kernel->initializeContainer()in Kernel.php line 135
at Kernel->boot()in Kernel.php line 195

at Kernel->handle(object(Request), 1, false)in index.php line 88

PS: Wgrałem na próbę backup bazy danych, ale nie pomogło.

Edited by Macko777 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Trochę nad tym posiedziałem i znalazłem rozwiązanie. Trzeba odnaleźć scieżkę modules/ps_facetedsearch folder/Vendor  i usunąć lub zmienić nazwę katalogu vendor. Po tym wszystko powinno zacząć działać. Czemu tak się stało? Nie wiem, znalazłem gotowe rozwiązanie w internecie, ale może ktoś się jeszcze wypowie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...