Jump to content

PDF FAKTURA


petkon1

Recommended Posts

Zdravim vsetkych prestakov!

Potreboval by som pomoc ohladne faktur z prestashopu aby som nemusel pouzivat externy program na faktury ale priamo z obchodu, cize plnohodnotnu fakturu pouzitelnu ako danovy doklad ( faktury mi funguju ale zle, dph zle nepise mi ci 20 alebo 10 percent a celkovo to zle zratava), potrebujem to cim skor, financna odmena samozrejmostou, dakujem velmi pekne.

moj mail: [email protected]


zatial mam takuto co je v prilohe, zial to nie je platny danovy doklad:(

000002.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Pokial dobre viem, ziadne hotove prepojenie na MRP, KROS - Omega s PrestaShop neexistuje a ak ho pozadujes, musis niekoho oslovit aby Ti aplikaciu naprogramoval na mieru. Ja sa vyvoju takychto prepojeni s ekonomickymi softvermi nevenujem, ale mozno zareaguje niekto z fora.

Link to comment
Share on other sites

Faktura ma vyzerat správne tak, ako je náhľad v prílohe. Verzie, kolujúce tu na fóre nemajú parametre daňového plnenia aj napriek tomu, že to ich autori tvrdia.

 

Na priloženej faktúre chýba ešte rekapitulácia DPH, t.j. na koniec faktúry je potrebné pridať tabuľku podľa jednotlivých sadzieb (pre SK 0%, 10%, 20%) napr.:

 

Základ v € | Sadzba | DPH v € | Spolu s DPH v €

 

samozrejme ak predávajúci nie je platiteľom DPH tak to tam nemá byť a miesto toho tam má byť text: "Nie som plátca DPH"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...