Jump to content
  • 0

Edycja pola


Gorzta

Question

Pomóżcie bo zaraz oszaleję :)

Nie jestem w stanie wyrzucić/podmienić zdjęcia z kobietą  z podstrony szablonu. 

Podmienłam już plik w ftp i tak samo nazwałam ale niestety widzi stary plik.

Co można zrobić?

Dodatkowo w zakładce kontakt wrzuca mi mój prywatny adres mailowy i jest on widoczny dla użytkowników - podmieniłam w panelu na służbowy i dalej nic.

Będę mega wdzięczna za pomoc bo ręce opadają :)

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To właśne dziwne bo nie jest to zdjęcie kategorii, na każdej podstronie jest widoczne - regulamin, wysyłka wszędzie. Szukałam logcznie i nie znajduje, myślałam, że to w body gdzieś ale nie widzę nigdzie, - nie mogę znależć takiej sekcji do edycj bo to nie jest home, a nie mam możliwości edycji podstron może na moim szablonie tak jak mam to dla strony głównej.

Ustawiłam też w preście żeby nie korzystała jak narazie z pamięci podręcznej, więc catche powinny nie działać. Czy jest jakiś sposób o którym nie wiem?

ad 2, posprawdzam jeszczcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Oprócz cache w prescie jest również ten w przeglądarce, za pewne zdjęcie jest podmienione poprawnie tylko ty go nie widzisz, wywołaj sobie ścieżkę w przeglądarce do zdjęcia i jak się wyświetli kliknij kilka razy F5 z wciśniętym CTRL wtedy powinno wyświetlić się prawdziwe zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...