Jump to content
  • 0

Problem z katalogiem produktów


anmar

Question

Witam,

Mam problem z katalogiem produktów w panelu administracyjnym, a mianowicie jestem czysto po instalacji Presty: 1.7.4.2. Wszystko poszło ok, po zalogowaniu się do panelu administracyjnego mogę wejść w każdą zakładkę prócz Katalog=>Produkty po wejściu w tą zakładkę otrzymuję błąd: "404 Not Found", Ma ktoś pomysł jak można naprawić ten problem? Co dziwne na stronie są przykładowe produkty w które można wejść.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
15 minut temu, selljus.pl napisał:

Proszę włączyć wyświetlanie błędów.

Po włączeniu wyświetlania błędów w pliku defines.inc, niestety nic się nie pokazuje nadal mam czysta stronę z napisem "404 Not Found". Dodatkowo taka sama sytuacja występuję gdy w panelu wejdę w:

Preferencje=>Ogólny

Preferencje=>Produkty

Preferencje=>Klienci

Zaawansowane=> Informacja

Zaawansowane=> Wydajność

Zaawansowane=>Administracja

Zaawansowane=> Importuj

aaaa.png

Edited by anmar (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

Udało mi się rozwiązać powyższy problem, natomiast pojawił się kolejny. W panelu administracyjnym włączyłem: 

Preferencje=> Ruch oraz włączyłem tutaj "Przyjazny adres URL", spowodowało to, że wszystkie zdjęcia przestały się wyświetlać. 

Podejrzewam, że chodzi o rewrite i tutaj powstaje mój problem, a mianowicie czy mógłby ktoś udostępnić mi config pod Nginx w którym ma porobione takie rewrite pod Nginx. Lub podpowiedzieć gdzie może być błąd.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edited by anmar (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...