Jump to content

ReMax modul


Recommended Posts

Ahoj.

Chystám sa spolupracovať s spoločnosťou ReMax Courier Service, s.r.o.
Nikde som zatiaľ nenašiel modul pre túto kuriérsku firmu. Chcem sa preto opýtať, či ho už niekto nemá, prípadne či by ho niekto nevytvoril...

Od spoločnosti ma neodhovárajte nakoľko som si ich vyskúšal a bol som spokojný... cena vyšla skoro ako keby som to posielal poštou ibaže táto spoločnosť to doručila na druhý deň.

Tak ak niekto môže pomôžte.
Za modul som ochotný aj zaplatiť (rozumnú cenu).

Link to comment
Share on other sites

ReMax je kurierska spolocnost, nie financna institucia. Preto nie je velmi co programovat, modul uz vobec nie. Vytvoris si preto v dopravcoch ReMax kuriera a fungujes.

Nechcem bagatelizovat, ale vytvorenie trva kratsie ako trvalo zalozenie tejto temy ;)

Link to comment
Share on other sites

Asi mi stačí ak zákazník bude vedieť vybrať ako možnosť doručenia - doručenie kuriérom a v administrácii budem mať medzi statusmi objednávok možnosť: Odoslané kuriérom kde budem môcť pred odoslaním manuálne v administrácii doplniť link pre sledovanie zásielky.

Myslím si že ale to už nieje len o vytvorení modulu ale aj o zásahu do systému nie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...

nemaml som moc dobru skusenost s remaxom osobne neodporucam arogantne jednanie od vodicov aj ked cena naozaj lepsia nez ups presiel som vsak k ups a pytal si zlavu na sluzby vyhoveli takze aj v tom vidim cestu keby niekto chcel menit prepravcu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...