Jump to content
  • 0

OPC a kody rabatowe


Actuna

Question

Witajcie ... 

 

Używam OPC od X13 oraz kodów rabatowych (Reguły ustalania cen) i mam problem jak to wygląda w OPC.

 

Mam kod rabatowy "X" - daje bezpłatną dostawę powyżej jakiejś kwoty dla konkretnych przewoźników (Poczta Polska) i konkretnych krajów docelowych .

W zależności od ustawienia X13 OPC (mamy 3 ustawienia wyglądu), działa to tak samo.

W sekcji gdzie jest koszyk, pojawia sie kod z automaty, akceptuje go .... i wtedy jest problem. Kod nie działa z uwagi na to, że domyślnie jest inny przewoźnik zaznaczony.
Jak ustawie ten typ transportu jako domyślny to też nie działa.  A dokładnie OPC nie wie, że jest zaznaczony na stronie jako domyślny (jest kropka) i dopiero zmiana na dowolnego innego przewoźnika i powrót z powrotem na tego darmowego skutkuje akceptacją kodu ....

Szukam rozwiązania tego problemu, lub innego modułu, który ogarnie mi to na światowym poziomie.

 

Czyli: jak wklepie kod rabatowy, a koszyk jest pierwszy ... potem jest sekcja transportu. To nie będzie krzyczał, że kod nie pasujący, tylko zmieni ustawienia w dalszej czesći tak by ten darmowy był domyślny.

Dodatkowo oczekuje by "darmowa" wysyłka była osobno wyszczególniona jako rabat kwotowy.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...