Jump to content
aga291988

Układ kolumn, czyszczenie pamięci podręcznej.

Recommended Posts

Witam, prosze o pomoc, jestem totalnym laikiem. Otwieram sklep internetowy na oprogramowaniu prestashop 1.7 , powiem szczerze, że w życiu nie spodziewałam się , że to będzie takie skomplikowane. Korzystałam z pomocy wielu fachowców, ale ciągle coś nie działa...:(

Tymrazem problem wygląda następująco,  wkładając produkty na sklep bez kliknięcia w wydajność i wyczyszczenia pamięci podręcznej produkty się nie aktualizują i nie wyświetlają - ok przyzwyczaiłam się, natomiast aktualnie cce zmienić układ wyświetlania zdjęc bowiem wyświetlają się od lewej zamiast od środka zmieniam to w zakładce category

WYGLĄD > SZABLONY "wybierz układy"

W category - Full width i zapisuje , ok układ się zmienia, ale zaraz po wstawieniu jakiegoś produktu muszę wyczyścić pamięć podręczna i wszystko łącznie z tą zmianą wraca do normy. Co robić?

Edited by aga291988
mistake in topic

Nie masz przypadkiem na serwerze jakiegoś cache dodatkowego włączonego?

Jejciu:P Ja się na tym kompletnie nie znam:) Nie mam nawet pojęcia jak na ten serwer sie wchodzi, czym to się je i w ogóle jak z tego korzystać. Dopiero zaczynam działać na sklepie i tracę motywację:P Może coś polecicie , gdzie się wszystkiego nauczyć?