Jump to content

Układ kolumn, czyszczenie pamięci podręcznej.


aga291988

Recommended Posts

Witam, prosze o pomoc, jestem totalnym laikiem. Otwieram sklep internetowy na oprogramowaniu prestashop 1.7 , powiem szczerze, że w życiu nie spodziewałam się , że to będzie takie skomplikowane. Korzystałam z pomocy wielu fachowców, ale ciągle coś nie działa...:(

Tymrazem problem wygląda następująco,  wkładając produkty na sklep bez kliknięcia w wydajność i wyczyszczenia pamięci podręcznej produkty się nie aktualizują i nie wyświetlają - ok przyzwyczaiłam się, natomiast aktualnie cce zmienić układ wyświetlania zdjęc bowiem wyświetlają się od lewej zamiast od środka zmieniam to w zakładce category

WYGLĄD > SZABLONY "wybierz układy"

W category - Full width i zapisuje , ok układ się zmienia, ale zaraz po wstawieniu jakiegoś produktu muszę wyczyścić pamięć podręczna i wszystko łącznie z tą zmianą wraca do normy. Co robić?

Edited by aga291988
mistake in topic (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jejciu:P Ja się na tym kompletnie nie znam:) Nie mam nawet pojęcia jak na ten serwer sie wchodzi, czym to się je i w ogóle jak z tego korzystać. Dopiero zaczynam działać na sklepie i tracę motywację:P Może coś polecicie , gdzie się wszystkiego nauczyć?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...