Jump to content

"K dispozici"


normanx

Recommended Posts

Zdravím,

potřeboval bych prosím radu s jednou blbostí. U všeho zboží i co je ho na skladě 0 se v listu objevuje "K dispozici" . Kde to mám blbě nastavené aby se tam objevovalo "K dispozici" jen u zboží skladem. Když rozkliknu produkt, tak tam už je to dobře. Skladem nebo Na objednávku. Díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zdravím,

potřeboval bych prosím radu s jednou blbostí. U všeho zboží i co je ho na skladě 0 se v listu objevuje "K dispozici" . Kde to mám blbě nastavené aby se tam objevovalo "K dispozici" jen u zboží skladem. Když rozkliknu produkt, tak tam už je to dobře. Skladem nebo Na objednávku. Díky.


Ahoj, je to jednoduchý, jdi v administraci na nastroje - překlady - obchod k překladu - product list a tam to uprav dle libosti.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj, mám stejný problém.
Nastavení podle Dasty funguje, ale v tu chvíli nejde neskladová položka vložit do košíku. Jak docílit toho, aby se v náhledu zboží objevilo nedostupné a přitom šlo zboží vložit do koše?

Díky

Link to comment
Share on other sites

Tohle jsem resil vloni, myslim ze to skoncilo upravou PHP tak, aby v pripade ze lze product objednat a mnozstvi je nula zobrazil "Out of stock" a jinak "Available", ale uz nemuzu dohledat kde to presne bylo. Pro to, co ma zakazano objednavani pod nulu pak zobrazuje "This product is no longer in stock". Resp. ceske ekvivalenty.
Myslim, ze navod tu dokonce nekde byl, v anglicke verzi fora.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...