Jump to content

Problem przy aktualizacji


bopp

Recommended Posts

Witam

Chciałem zaktualizować prestę z 1.7.3 do 1.7.4 przy użyciu modułu 1-click upgrade (jeśli dobrze pamiętam nazwę).

Zaznaczyłem zrobienie kopii ale coś poszło nie tak i teraz nie działa mi sklep ani nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego, nic nie wyświetla.

Wiecie jak można odzyskać sklep z kopii i wrócić do 1.7.3 ? albo co można zrobić w takiej sytuacji?

Mój sklep to https://wozki-dzieciece.sklep.pl a panel https://wozki-dzieciece.sklep.pl/admin007

Link to comment
Share on other sites

Wejdź przez ftp do katalogu admin tam masz autoupgrade i folder backup tam masz kopię bazy i sklepu. Musisz z tych plików wgrać od nowa sklep i bazę. Powodzenia dzisiaj miałem to samo po aktualizacji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, YourObsession said:

Musisz z tych plików wgrać od nowa sklep i bazę.

Czy dobrze rozumiem, że muszę zrobić kopię tych plików i na nowo zainstalować sklep?

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm..... zrobiłem kopię plików, przeinstalowałem prestę, przywróciłem z kopii i się okazało, że nic nie działa :( muszę robić wszystko od nowa, dobrze, że nie miałem tego dużo ale źle bo wystartowałem z promocją, która jest już 2 dzień nie aktywna.... słabo

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest jak się nie wie podstawowych rzeczy, przed przystąpieniem powinieneś wykonać ręcznie kopie plików i bazy. Generalnie błędy zawsze się mogą zdarzyć kwestia tylko  podejścia do ich rozwiązania. Masz błąd 500 więc w trybie debugowania lub w logach serwera powinno pojawić się co jest błędem. Po ustaleniu problemu można próbować rozwiązać go.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...