Jump to content
  • 0

Layered images - wizzard pro


Pablos

Question

Hej, mam takie pytanie.  W module wizzard pro jest możliwość stworzenia jak by realnej zmiany koloru na danym elemencie; 

https://www.presto-changeo.com/prestashop-17-modules/139-prestashop-attribute-wizard-pro-module.html  LAYERED IMAGES

ale w jaki sposób stworzyć takie zdjęcia?  powiedzmy, że mam X  rodzaju faktur kolorów i chciałbym aby na danej powierzchni mebla zmieniała się owa faktura.  Jak coś takiego wykonać ?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wiem, że to tak nie działa, ale pytałem właśnie w jaki sposób przygotować takie zdjęcia i potem je podpiąć.. 

to są zdjęcia gdzie na jednej warstwie mamy jeden kolor a n drugiej inny??

 

dobbrze myślę, że musi być to przygotowane na zasadzie. 

 

zdjęcie mebla jako podstawowa warstwa i nałożone na to X wybranych warstw  tekstur? a potem moduł sobie jako zdjęcia wczytuje odpowiednie warstwy i nakłąda jest na mebel?

Edited by Pablos (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z tego co kojarzę to moduł cały czas wyświetla bazowe zdjęcie na które jest nakładane zdjęcie wybranego atrybutu, jeśli to zdjęcie jest w PNG z przezroczystością to nakładają się tylko warstwy widoczne z atrybutu na bazowe zdjęcie. Oczywiście zdjęcie bazowe i zdjęcia atrybutów muszą być tych samych rozmiarów żeby idealnie się nakładały na siebie zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mógłbyś wytłumamczyć jak to zrobić? bo już teraz nie kumam w ogóle..  gość wyżej pisze, że trzeba przygotowania zdjęcia wartwowe, Ty z kolei, że moduł samemu wie jak nałożyć zdjęcie na obiekt.. a ja dalej próbuje to wykonać i nic. 

 

dodaje produkt, dodaje atrybuty typu kolor, wczytuje zdjęcie tekstury. Dodaje atrybut do produktu.. i na stronie nawet nie ma możliwości wyboru zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...