Jump to content

Internetes Banki kártyás fizetési felületek telepítés Prestashop-ra!


Kaszika

Recommended Posts

  • 1 month later...

A http://www.prestashop.hu megoldotta már réges-régen minden ilyen fizetési modult. A http://www.prestashop.hu 2009.októbere óta van CIB modul is meg OTP modul is.

Bazso meg ne sarazzon mást: A főrumban itt, számos 500€ értékű modul van azokat miért nem szólod le? Sajnálod a 4-500€ egy pénzügyi modulért? Akkor írj már egyet és dobd ide ingyen mindenkinek.

Amikor mi kerestünk modult a magyar Prestashop.hu csapat megoldotta az OTP-t is és szerintem árban volt.
lásd: www.puskimasszikonyveshaz.com. A modul működik és a fizetés tökéletes. A puskimasszikonyveshaz.com on megláttuk a modult és mi is vásároltunk belőle.

Érthetetlen számomra, figyelve Bazsó bejegyzéseit: Ezek szerint aki pénzt kér a munkájáért az nem is Prestashop? Akkor itt a felső linkelt 2-300 modul írója, mind "kamu"? Apám te bazsó...igazi ősmagyar undorkodó vagy. :(

Azért ha írnál egy ingyenes cib, vagy otp modult engem is érdekel, csak hát a szöveg az meg van: Modul? Az nincs neked sem! Amennyiben meg meg van? Dobd már fel ingyen, biztos jól fog működni. Telefonálgatsz is órákat mire elintézed a cib vagy otp bankoknál, hogy beüzemeljék, leteszteled, aztán ingyen mindent... Ezért tart ott a magyar ahol:Irigy vagy ember ez van veled!

Link to comment
Share on other sites

A http://www.prestashop.hu megoldotta már réges-régen minden ilyen fizetési modult. A http://www.prestashop.hu 2009.októbere óta van CIB modul is meg OTP modul is.

Bazso meg ne sarazzon mást: A főrumban itt, számos 500€ értékű modul van azokat miért nem szólod le? Sajnálod a 4-500€ egy pénzügyi modulért? Akkor írj már egyet és dobd ide ingyen mindenkinek.

Amikor mi kerestünk modult a magyar Prestashop.hu csapat megoldotta az OTP-t is és szerintem árban volt.
lásd: www.puskimasszikonyveshaz.com. A modul működik és a fizetés tökéletes. A puskimasszikonyveshaz.com on megláttuk a modult és mi is vásároltunk belőle.

Érthetetlen számomra, figyelve Bazsó bejegyzéseit: Ezek szerint aki pénzt kér a munkájáért az nem is Prestashop? Akkor itt a felső linkelt 2-300 modul írója, mind "kamu"? Apám te bazsó...igazi ősmagyar undorkodó vagy. :(

Azért ha írnál egy ingyenes cib, vagy otp modult engem is érdekel, csak hát a szöveg az meg van: Modul? Az nincs neked sem! Amennyiben meg meg van? Dobd már fel ingyen, biztos jól fog működni. Telefonálgatsz is órákat mire elintézed a cib vagy otp bankoknál, hogy beüzemeljék, leteszteled, aztán ingyen mindent... Ezért tart ott a magyar ahol:Irigy vagy ember ez van veled!


Én csak azokat a tényeket írtam le amiket ismerek. A prestashop.hu-n nincs elérhető fizetős CIB vagy OTP modul, semmilyen modul sincs. Miért nem tették fel ha már készen van és el szeretnék adni? Ha ismered ezt a fizetős modult írd meg az elérhetőségét, akinek szüksége van rá bizonyára meg is veszi. Amennyiben úgy látod, hogy lehúzom azokat akik fizetős modulokat írnak, akkor te is egyike vagy azoknak akik az én eddigi munkámat szeretnék bekoszolni. Próbáljátok ellenem fordítani itt a fórumon jelenlévő prestát tesztelő, használó, érdeklődő embereket.
Örülök, hogy szeretnétek lejáratni az eddigi prestás munkámat, amiért már a prestashop.hu-n nem publikálom a saját tapasztalataimat.
Zoli, várom a további jelentkezőket. A jó szándék előbbre való mint más munkájának pocskondiázása bármilyen formában!
Link to comment
Share on other sites

Fura világ ez: Miféle munkát is végeztél eddig Bazsó? Hány embernek segítettél Te ingyen? Mennyi levelet küldtél és mennyit dolgoztál ezen?

Amikor elindult itthon ez a prestashop.hu azt sem tudtad, hogy létezik, bele estél mint pilátus a krédóba. A Franciák leszarták a magyarokat, az sem érdekelte őket, hogy léteznek a magyarok. Amikor az ostobaságodnak adsz hangot elfelejted, hogy a Wikipédia is pénzből él és a Prestashop francia részét is finanszírozzák az un. OS )(open source) anonymok. 16 millió USD pl. a Wikipédia 2010 év végi adomány listája.

Ezt a fene nagy ingyenességedet már csak azért sem értem, mert gondolom neked is tankolnod kell, enned kell és amikor megírsz egy programot azért fizetnek is talán. Amennyiben nem fizetnek, lehet, hogy jobb lenne hirtelen nyitni egy ingyen fejlesztő weboldalt. Talán az is megoldás lenne, ha a Te saját oldaladat erre használnád két átalakítás között, mikor a koncepció váltással a usereidet is kiöntöd. :)

Zoltán 1995-ben publikálta első weboldalát és azóta is ingyenesen működik, lásd. www.hungariantop1000.com. Szívesen megnéznélek téged is 15 év múlva, hová érsz! Ahogy mondani szokták: Neki már múltja van ,neked, hogy lesz e jövőd? :)

Szeretném zárszóként megismerni, ingyenes munkáidat, így az ingyenes Prestashop moduljaidat. Azokat a támogató törekvéseidet amivel másoknak segítettél és segítesz ma is! Addig is nézegesd Zoltánék 16-év múltját, mert neki veled ellentétben lenne miről beszélnie... Neked eddig, a mások fikázása jutott csak...

Link to comment
Share on other sites

Kedves S.P.W. vagy Z, vagy akárki is vagy!

Én nem mondtam senkire semmit, főleg nem rosszat. Amit te itt most publikálsz az az én lejáratásom, azért mert nem a prestashop.hu weboldalon írogatok tovább és segítem azokat akiknek erre szükségük van. Nem teszek semmi mást csak megosztom a saját tapasztalataimat. Az is rosszul esik nektek, hogy elindítottam itt és nem a prestashop.hu-n az 1.4 verzió magyar fordítását, pontosabban segítséget kértem hozzá, amely felhívásra jelentkeztek is. Meg is fogjuk csinálni, aki letölti majd eldönti használható-e vagy sem, ha nem majd elkészíti a saját verzióját. Olvastam már nem egy hozzászólást a prestashop.hu-n lévő fordításról, hát nem voltak vele megelégedve.
Arra nem fordítom az erőmet és energiámat, hogy a prestahop.hu fórumában én csak én - az oldal adminjai és moderátorai közül senki más - írogassak és segítsek azokanak akik elakadnak a rendszerrel használat közben.
Én nem akkor vagyok csak magyar, ha a prestahop.hu-n segítek, itt is magyar vagyok, itt is magyarul írok és itt is leginkább magyaroknak segítek. És elegem van a pocskondiázásotokból,
Ezzel a válasszal részemről lezártam a vitát ami nem is vita csak a munkámnak a lejáratása és a prestahop.hu szerkesztőinek, tulajdonosainak az ellenem intézett támadása a fentiek miatt.

Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, mindenki segítsen saját maga, ne használjon másokat csicskának! Én nem vagyok csicska, ott segítek ahol én akarok!

Azzal, hogy a prestashop.hu a ti tulajdonotok még nem rendelkeztek egyetlen ott publikáló önkéntesnek sem az ismereteivel.

Ja és miért nem azt írtad le, hogy igen itt van létezik egy vagy több fizetős modul amelyet ti fejlesztettetek - leginkább a fizetési modulokra várunk már néhány hónapja - és ennyi pénzért megvásárolható, sőt még ennyi pénzért be is üzemelitek.
Erre vártunk volna itt ebben a topicban választ nem a mocskolódásaitokra voltunk kiváncsiak.

Link to comment
Share on other sites

Hagyjuk a személyeskedéseket, ez a stílus nem méltó ehhez a fórumhoz. Minősíti a hozzászólót. Talán jobb lenne, ha rágalmazások helyett segítenétek a felhasználóknak gondjaik megoldásában.
"Open source" Wikipédia: A szabad vagy nyílt forráskódú szoftverek (FLOSS) szabadon használható, másolható, terjeszthető, tanulmányozható és módosítható számítógépes programok.
Szerintem alattomos dolog egy nyílt forráskódú alaprendszerhez nélkülözhetetlen fizetős modulokat gyártani, ez azt jelenti, hogy valaki egy csapat lelkes ember önzetlen és ingyenes munkája gyümölcsére alapozva arcátlanul nyerészkedni akar. Az ilyen ember inkább gyártson egy saját produktumot és azért kérjen pénzt. Végülis ezek szerint senki se csináljon semmit ingyen? Akkor meg nincs Prestashop, de nincs élősködő sem...

Link to comment
Share on other sites

Hagyjuk a személyeskedéseket, ez a stílus nem méltó ehhez a fórumhoz. Minősíti a hozzászólót. Talán jobb lenne, ha rágalmazások helyett segítenétek a felhasználóknak gondjaik megoldásában.
"Open source" Wikipédia: A szabad vagy nyílt forráskódú szoftverek (FLOSS) szabadon használható, másolható, terjeszthető, tanulmányozható és módosítható számítógépes programok.
Szerintem alattomos dolog egy nyílt forráskódú alaprendszerhez nélkülözhetetlen fizetős modulokat gyártani, ez azt jelenti, hogy valaki egy csapat lelkes ember önzetlen és ingyenes munkája gyümölcsére alapozva arcátlanul nyerészkedni akar. Az ilyen ember inkább gyártson egy saját produktumot és azért kérjen pénzt. Végülis ezek szerint senki se csináljon semmit ingyen? Akkor meg nincs Prestashop, de nincs élősködő sem...


1. A Prestashop valóban OS ám az un. millió forint nagyságrendű támogatottság érvényes a prestashop.com esetében. Ez a magyar változatra nem igaz!

2. A "szellemről" annyit, hogy itt a fórumban kb. 500 fizetős modult lelhet bárki! Az a szöveg, hogy arcátlanság, ostoba lőzung, hiszen bármely OS termékhez kerül az asztalra un. fizetős modul lásd pl. ANDROID esetében is. A Google sem minden szolgáltatást ad pl ingyenesen, van fizetős mi több kiemelt fizetős termék divízió is.

3. "egy csapat lelkes ember önzetlen és ingyenes munkája gyümölcsére" --ez megint egy nagy badarság!

Néhány OS termék amelynek a támogatása több mint 1 millió dollár: WIKIpédia, Linux UBUNTU, Linux RH, Prestashop.com...stb...

4. Ezek szerint a prestashop.com ezen linkje meg a világ legnagyobb blamája? ?:http://addons.prestashop.com/en/


Ezek szerint az ostoba bejegyzésedből az derül ki, - ahová Te írtál és akikről, mert ez a Prestashop.com ugyebár - azok a fejlesztők is mind ÉLŐSKÖDŐK hiszen: http://addons.prestashop.com/en/

Rendezd a fejedben a dolgokat, vagy tegyél fel egy listát ,mit tettél ingyen és hol!

A Prestashop.hu üzemeltetői ezt meg tudják tenni 1995-ig visszamenőleg! ..és TE?
Link to comment
Share on other sites

Jól van. Ezt a stílust légy szíves folytasd a hÍrhedt Pprestashop.hu fórumán, itt nem hiányzik a fölösleges személyeskedés. Ha konstruktívan hozzá tudsz szólni a felvetett témákhoz, akkor semmi gond, máskülönben senki se kiváncsi sértegető modorodra. Bánom, hogy hozzászóltam az egészhez, mentségemre legyen, hogy nem tudtam, kivel van dolgom...
Fejezzük be, ok?

Link to comment
Share on other sites

Itt mutatkozik meg az amit Te nem is ismersz és amihez nem is értesz de beszélsz róla. A mondás helyesen így szól: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...

Amikor érvelni kezd az ember - és a sértegetést te kezdted soraidban, mely a bejegyzésemet illette és azokat akiket te minősíteni próbáltál - ésszel beszél másokról, de neked elfogyott a szuflád. Amikor választ kaptál és lebagatellizáltál embereket, sértődötten vagdalkozni kezdtél mint fentebb is.

A prestashop.hu -n meg bent sem jártál a fórumon: Ott ilyen beszélgetést nem folytat sem Zoltán, sem mások!

Jobban tennéd ha megmutatnád mit alkottál, mert az aliasod mögötti érdemes "szakemberből" amit láttatni engedtél, igen sajnálatosan gyengécskére sikeredik!

Legyél férfi: Mutasd meg mit alkottál, ha meg nem, akkor dolgozz csendben tovább!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Most jutottam finisébe egy K&H;banki modulnak egy másik webáruházhoz, mivel az én shopom is presta alapú ezért meg akarom csinálni prestába integrálva. Valamint ha érdeklődés van iránta esetleg belevághatok a CIB, vagy OTP rendszerébe is. Valószínűleg eltart egy kis ideig, mert éjszaka programozgatok. Amennyiben érdekelne titeket küldjetek levelet az ymycorp(kukkac)freemailponthu-ra.
A modul nem lenne ingyen, de olcsóbb lenne mint a hazánkban árusított 50-60e forintos verziók.

További szép napot mindenkinek.
+van működö pick-pack csomagfeladó és nyomonkövető 'modulom' presta alá.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Keresd meg a prestashop.hu-n a [email protected] email címet és fogsz találni megoldást! Nekem is ők szervezték le.

 

Senkinek nem javaslom a Prestashop.hu-t, hogy arra építsen. Egyetlen dolog csak: nézzétek meg az ott készült fordítást a shophoz. Tele van helyesírási hibákkal, logikátlan fordításokkal. Zoli különböző nevek alatt hadban áll mindenkivel szerintem, eszem ágában nem lenne ilyen emberrel bármilyen szinten is együtt dolgozni, vagy modult vásárolni tőle. Itt a magyar szekcióban lehet találni épp elég embert aki segítőkész, és korrekt áron korrekt munkát kínál. Akinek kétsége van, elég ha átböngészi itt a magyar szekciót a Zoli és SPW hozzászólásait illetően. A következtetést mindenki vonja le magának némi olvasgatást követően.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...