Jump to content

Recommended Posts

Buna ziua,

Am o problema dupa upgrade facut la versiunea 1.6.1.18. Cand vreau sa editez un produs, butoanele save si save&stay nu sunt funcionale. Apar ca in imaginea atasata. Banuiesc ca ar puetea sa fie din configurarea serverului, dar nu stiu daca este asa. Poate a intampinat si altcineva problema si ma poate ajuta.

Multumesc.

Intervin cu ceva mai multe detalii.  Cei de la hosting mi-au raspuns ca nu este de la configurarea serverului si sa caut in alta parte. Inainte de upgrade am avut versiunea 1.6.1.4 Upgradarea am facut-o dupa ce am inceput sa nu mai pot introduce produse noi din back office. Operatiunea de salvare a produsului ducea la pierderea informatiei introduse. Noul produs nu aparea in catalog. Puteam totusi sa introduc produse folosind inportul csv, dar este destul de incomod si nu este de preferat cand avem de introdus doar cateva produse. Dupa upgrade am avut fenomenul descris mai sus. Am revenit acum la 1.6.1.4, evident cu problemele initiale.Astept orice sfat avizat, ca sa rezolv problema.

Multumesc.

presta error.jpg

Edited by cilicili
ceva mai multe detalii. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...