Jump to content

Prestashop 1.1 Beta3 için KlasikBeta3_3 teması paylaşımda !!!!

Recommended Posts

Sase templatelerin gerçekten mükemmel çünkü uyumlu çalışsan templateler ama bir iki sorum olacak
1.Ana menu çubuğunun yüksekliğini acaba nereden küçülte biliriz ? yani ben biraz daha çubun yüksekliğinin kısa olmasını istiyorum ama bi türlü yapamadım.
2.Yine aynı çubugun rengini acaba nerden değiştirebiliriz bunları şöylüyebilirsen çok sevinirim.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

temayı kurdum fakat , ana sayfadaki ürün fotografları fiyat kısmının üzerinide kapatır büyüklükte .....ürün resimlerini yüklerkenmi ayar yapmamız gerekiyor yoksa başka yerden mi düzeltmemiz gerekiyor..tşkrler..

temayı kurdum fakat , ana sayfadaki ürün fotografları fiyat kısmının üzerinide kapatır büyüklükte .....ürün resimlerini yüklerkenmi ayar yapmamız gerekiyor yoksa başka yerden mi düzeltmemiz gerekiyor..tşkrler..

İndirdiğiniz zip arşivi içerisindeki "readme.txt" dosyasını açıp okuyun.
orada gerekli açıklamayı yaptım..

Selamlar ...

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mrb sase

beğendiklerim modülü tıklandığında şöyle bir sorun veriyo "Toplam 1 hata bulunmaktadır. :You need to be logged to manage your wishlist" bunun çözümü konusunda yardımcı olabilirmisin acaba...tşkrlr.. kolay gelsin...yeni temlarını bekliyoruz

mrb sase

beğendiklerim modülü tıklandığında şöyle bir sorun veriyo "Toplam 1 hata bulunmaktadır. :You need to be logged to manage your wishlist" bunun çözümü konusunda yardımcı olabilirmisin acaba...tşkrlr.. kolay gelsin...yeni temlarını bekliyoruz

Beğendiklerim modülü, siteye üye olan müşteriler için işlev görür.
ziyaretçiler bu modülü kullanamazlar. kullandıklarında hata verir.
Selamlar ...

• Create New...