Jump to content
  • 0

Wydajność panelu administracyjnego 1.5.9.2


foit125

Question

Witam. Mam pewien problem z działaniem panelu administracyjnego .

Sama strona od frontendu działa właściwie. Większość podstron w panelu działa szybko ale jak wejdę w listę zamówień i następnie chcę wczytać konkretne zamówienia(szczegóły zamówienia) to wczytuje się ono bardzo bardzo powoli. Zastanawiam się co może być problemem i jak to poprawić i czy ktoś się spotkał z podobnym problemem.  A może jest coś do czyszczenia ?

Presta to 1.5.9.2 , serwer jest na linuxpl

Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć Ja mam dokładnie ten sam problem w trakcie ładowania konkrentego zamówienia w back office oficjalny moduł wysyłki paczkomatem zamula wczytywanie ale teraz to trwa ponad minutę .u mnie konkretnie ten request: http://widget-xborder-inpost.sheepla.com/css/SheeplaCrossBorder.css.  Pisałem do inpostu i sheeply ale od wielu tygodni zlewają mnie , obsługa jest mega utrudniona .Bardzo proszę o radę co można z tym zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam.  Niestety ponawiam pytanie. Od pewnego czasu znowu zaplecze działa jak krew z nosa.  Czy ktoś może podpowiedzieć jak to poprawić. 

Dołączą screena, bywa że pierwsza pozycja ładuje się po 30 sekund.    

Co może być przyczyną? Jak to zoptymalizować. 

Pozdr

skleps.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzisiejsze wolne działanie sklepów postawionych na preście spowodowane jest przez addons.prestashop.com, z którym presta się łączy za każdym razem jak się logujesz.

 

Akurat dziś od rana presta nie może się połączyć z tą stroną, więc się zapętla. W 1.6.xx np powoduje brak możliwości wyświetlenia / edycji produktu.

Rozwiązanie tego problemu to wyłączenie łączenia się z tą stroną.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja dostałem taką odpowiedź jak poniżej od linuxpl które polecam w związku z tym i to pomogło. + wyłączenie inpostu.

I przy okazji mam pytanie czy ktoś może polecić coś innego sensownego niż moduł dostępny do pobrania z ich strony. ?  Ten inpost ciągle stwarza problemy. Muszę coś znaleźć bądź kupić.

 

podpowiedź linuxpl:

 

Dzisiaj serwery presty mają problemy z obsługą wszystkich zapytań i dlatego zaplecze działa tak wolno.
W pliku classes/Tools.php można zmienić parametr
protected static $is_addons_up = true;
 na false. Co chwilowo rozwiąże temat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...