Jump to content

Ship2Pay pro 1.3.1. nefunguje :(


Inuska

Recommended Posts

Nainstalovala jsem si modul Ship2Pay pro verzi 1.3.1. v IE mi nešly kombinace nastavit vůbec, nastavila jsem je v Mozille (v IE se ale objevily také), nicméně při testovacím nákupu se objevují pořád všechny způsoby. Bude to určitě nějaká maličkost, ale netuším, kde mám ještě co nastavit. Nevíte někdo?

Link to comment
Share on other sites

Mam podobny problem, konkretne vyuzivam ako dopravcu DOBIERKU a OSOBNY ODBER. Pri zadani ktorej kolvek prepravy sa mi ako platobne moduly ukazuju oba: aj dobierka aj platba v hotovosti. Pouzivam PS 1.3.1 a Ship2Pay v ktorom mam len dve kombinacie Posta-Dobierka a Osobny odber-platba v hotovosti. Nedari sa mi to sprovoznit tak aby sa mi pri konkretnej doprave ukazovala len jedna moznost platby. Skusal som aj nanovo nahodit prepravcov a aj kombinacie v Ship2Pay, stav je rovnaky. Ako na to....ma niekto modul Ship2Pay pre ver. 1.3.1 a vedel by ju sem poskytnut???
Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Tak ze napokon som vyskusal viacej verzii S2P a konecne som nasiel tu co mi funguje pre PS 1.3.1 tak ju sem ponuknem.
Hadam to pojde tym, ktori s tym maju problem.

To už je asi šestá verze, pořád to samé :o( V IE nejde ani nastavit, když nastavím v Mozille, tak se u objednávky stále objevují znova všechny možné druhy plateb, nezávisle na dopravě. Fakt nevím, co je špatně :o(((
Link to comment
Share on other sites

Tak ze napokon som vyskusal viacej verzii S2P a konecne som nasiel tu co mi funguje pre PS 1.3.1 tak ju sem ponuknem.
Hadam to pojde tym, ktori s tym maju problem.

To už je asi šestá verze, pořád to samé :o( V IE nejde ani nastavit, když nastavím v Mozille, tak se u objednávky stále objevují znova všechny možné druhy plateb, nezávisle na dopravě. Fakt nevím, co je špatně :o(((


No tiez som sa natrapil kym som nasiel tu spravnu ver. pre mna.
Nakopirovala si vsetko spravne, Module.php do CLASSES a order.php ???
Najskor som odinstaloval staru verziu, odstranil z FTP a na podiv, som nemusel uz nic nadstavovat, dokonca aj posledne kombinacie tam zostali ako pri predoslom S2P. Skus potom este raz nanovo upravit dopravcov a nanovo vytvorit kombinacie v S2P.
Link to comment
Share on other sites

Tak ze napokon som vyskusal viacej verzii S2P a konecne som nasiel tu co mi funguje pre PS 1.3.1 tak ju sem ponuknem.
Hadam to pojde tym, ktori s tym maju problem.

To už je asi šestá verze, pořád to samé :o( V IE nejde ani nastavit, když nastavím v Mozille, tak se u objednávky stále objevují znova všechny možné druhy plateb, nezávisle na dopravě. Fakt nevím, co je špatně :o(((


No tiez som sa natrapil kym som nasiel tu spravnu ver. pre mna.
Nakopirovala si vsetko spravne, Module.php do CLASSES a order.php ???
Najskor som odinstaloval staru verziu, odstranil z FTP a na podiv, som nemusel uz nic nadstavovat, dokonca aj posledne kombinacie tam zostali ako pri predoslom S2P. Skus potom este raz nanovo upravit dopravcov a nanovo vytvorit kombinacie v S2P.


Ano, chyba byla jako obvykle mezi židlí a počítačem. Stačilo fakt přepsat i order.php :o) Dík!
Link to comment
Share on other sites

Presne ako som ti pisal, este sa natrapis z dalsima vecickami a v konecnom dosledku to budu uplne banalitky... ale o tom to je, clovek takto ziskava skusenosti a nabuduce si na to budes davat pozor, ale zase prehliadnes pre zmenu daco ine :D
Tak to tu je proste.
Ci ze mozeme totok vlakno uzavriet?

Link to comment
Share on other sites

Presne ako som ti pisal, este sa natrapis z dalsima vecickami a v konecnom dosledku to budu uplne banalitky... ale o tom to je, clovek takto ziskava skusenosti a nabuduce si na to budes davat pozor, ale zase prehliadnes pre zmenu daco ine :D
Tak to tu je proste.
Ci ze mozeme totok vlakno uzavriet?

Ještě maličkost. Mám 6 druhů dopravy a v eshopu se mi zobrazuje jenom 5, zase to bude nějaká maličkost v nějakém nastavení... nevíš náhodou co by to tak mohlo být?
Link to comment
Share on other sites


Ještě maličkost. Mám 6 druhů dopravy a v eshopu se mi zobrazuje jenom 5, zase to bude nějaká maličkost v nějakém nastavení... nevíš náhodou co by to tak mohlo být?


Skus pozriet ci mas vsetkych dopravcov povolenych "zeleny hacik" popripade ja vzdy po nejakej zmene v dopravcovi , vzdy v Ship2Pay musim nanovo nahodit kombinacie dopravcov a platieb.
Link to comment
Share on other sites


Ještě maličkost. Mám 6 druhů dopravy a v eshopu se mi zobrazuje jenom 5, zase to bude nějaká maličkost v nějakém nastavení... nevíš náhodou co by to tak mohlo být?


Skus pozriet ci mas vsetkych dopravcov povolenych "zeleny hacik" popripade ja vzdy po nejakej zmene v dopravcovi , vzdy v Ship2Pay musim nanovo nahodit kombinacie dopravcov a platieb.


Mám. Prostě z šesti dopravců je vidět jen 5, nefunguje mi osobní převzetí ve skladu. Kontrolováno všude možně. Takže klasický uživatelský bastl - smazat a zadat znova. Čiti téma můžeme uzavřít.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...