Jump to content

Problém s košíkem?


dinan

Recommended Posts

Tak jsem to nějak dal dohromady a teď jsem zjistil, že mi nejde košík nebo něco. Problém je následující.

V exploreru, chrome, opere vše funguje normálně, ale ve firefoxu když přidám druhé zboží do košíku tak smaže to první. a když kliknu na košík tak tam nic není. Nelze se ani registrovat v firefoxu.

Když zapnu modul onepagecheckout tak je to stejné, jen s tím rozdílem, že když tam zaškrtnu políčko zároveň vytvořit uživatelský účet a potvrdím, tak se zobrazí hlavní stránka shopu a registrace ani objednávka neproběhne.

Je mi z toho normálně špatně. Dělám se s tím jak s prominutím blb a teď zjistim tohle. Prosím strašně o pomoc nebo radu.

Link to comment
Share on other sites

Mozilla Firefox ver 3.6.12 , bez problemov ide vkladat do kosika. Nic sa nemaze po pridani dalsieho produktu, bez problemov som sa dostal do pokladne, bez problemova registracia. MOMENTALNE to vyhadzuje ze nemas nainstalovane ziadne platobne moduly, tak ze som nemohol dokoncit objednavku. Pre registraciu som pouzil vymyslene udaje, tak si ti potom zmaz "Preston" !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...