Jump to content

Mail Onaylı Üyelik

ebubekirakyol

Recommended Posts

Mail Onaylı Üyelik Gibi bir imkanımız var mı?.. çünkü isteyen ö[email protected] adresi ile bile üye olabiliyor..az önce benim başıma gelen olay gibi..adam (küfür ediyorum şu an içimden) karaktersiz zihniyeti neyse girip tüm stoklarımı bitirdi..tekrar stok eklemek zorundayım 50'den fazla ürün eklemiştim..bunu yaparsa bile hesabını sorabileceğimiz dava açabileceğimiz bi adres olsu elimizde..

merhabalar ben finlandiyadan murat bu sistemi yeni gördum. gorunum olarak oscommerce daha iyi oldugunu söyleyebilirim ama bazi eksik yanlari var e tabi o kismida bize ait. vbulletin smf vesaire sistemler icin bazi moduller yazmistim ben kendi sitemdede kullanmaktayim ama bu sistem icinda ugrasabilirim saniyorum sinavlardan sonra.. mail onayli uyelikten ziyade mail uzantilarini sinirlayabiliriz diye saniyorum. tabi sitenin hedef aldigi kitleye gore degisir mail uzantisi ama @hotmail @gmail vesaire seklinde bi sinirlama getirebilirim belki henuz daha incelemedim tum sistemi sadece deneme amacli kurdum benim hosta.. www.moroporo.com.. eger uzerinde gelistirme yaparsam sizleri bilgilendiririm arkadaslar.. herkese kolay gelsin.